O kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” mówiło się w zasadzie od momentu, gdy na planie drugiej części filmowej wersji padł ostatni klaps. I choć wszyscy – włącznie z obsadą – byli zgodni, że pełnometrażowe wersje nie dorównują oryginałowi, to produkcja postanowiła po raz kolejny opowiedzieć historię przyjaciółek  z Manhattanu.

Będzie NOWY SEZON „Seksu w wielkim mieście”?! Kim Cattrall się zgodziła?

 

Nowy „Seks w wielkim mieście”

Wszystko wskazuje na to, że marzenia fanów i plotki podsycane przez twórców serialu okażą się prawdą. Zwiastun nowego „Seksu w wielkim mieście” opublikowała Sarah Jessica Parker, z której opowieść o rozrzutnej Carrie Bradshaw uczyniła gwiazdę na międzynarodową skalę.  Co wiadomo o najnowszej produkcji?

Producenci serialu pojęli jak bardzo nietrafionym pomysłem były dłużące się w nieskończoność dwa pełnometrażowe filmy i zdecydowali się powrócić do oryginalnego formatu. Sezon zatytułowany „Nowy rozdział” ma liczyć 10 odcinków. Wiadomo również, że na ekranie pojawią 3 aktorki biorące udział w oryginalnej wersji serialu: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. W obsadzie zabrakło Kim Cattrall, czyli kultowej Samanthy, jednak aktorka już dawno publicznie oświadczyła, ze nie pojawi się w żadnej z kontynuacji.

Sarah Jessica Parker w sklepie z córką. Tak WYGLĄDA NA CO DZIEŃ gwiazda „Seksu w wielkim mieście”

Michael Patrick King, który za reżyserię serialu zdobył nagrodę Emmy, powraca w roli producenta wykonawczego, którą  będzie współdzielił z głównymi gwiazdami produkcji. Darren Star, odpowiedzialny za scenariusz serialowej wersji, nie został zaangażowany do nowego projektu, a stanowisko scenarzysty jeszcze nie zostało obsadzone.

Fabuła ma opowiadać o tym, jak bohaterki pokierowały swoją przyjaźnią po 50. Nie wiadomo, jak została rozwiązana kwestia nieobecności Kim Cattrall, pewne jest natomiast, że obok pięknych aktorek głównym bohaterem produkcji będzie już tradycyjnie Nowy Jork.

Sarah Jessica Parker spłaszczyła PIERSI do granic możliwości. Nie wygląda to dobrze

Będziecie oglądać?

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Obsada serialu Seks w wielkim mieście, fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum

Sarah Jessica Parker, Kristen Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall w 2002 roku, fot. Forum