Wujek Georginy Rodriguez nazwał ją „najbardziej złą kobietą” i stwierdził, że „zapomniała o swojej rodzinie”, odkąd poznała narzeczonego Cristiano Ronaldo. W momencie, gdy na Netflixie można oglądać reality show „Jestem Georgina”, na scenę wchodzi jej wujek, który wyciąga przykre fakty z jej młodości i dzieciństwa.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już po ślubie?!

Wujek Georginy Rodriguez

Jesus Hernandez twierdzi, że pomógł wychować Georginę Rodriguez po tym, jak jej ojciec trafił do więzienia – miała wówczas zaledwie 4 lata. Ojciec Georginy szmuglował do Hiszpanii kokainę o wartości ok. pół miliona złotych:

Zadzwoniła tylko raz lub dwa, odkąd dowiedziałem się, że spotyka się z Ronaldo […] Może się za nas wstydzić i uważać, że jest lepsza od nas, ponieważ nie żyjemy w takim luksusie, co ona. Nigdy jej o nic nie prosiłem – wyznał Jesus Hernandez.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez zdradzili płeć dziecka [WIDEO]

Zajmowałem się utrzymaniem Georginy i jej siostry, kupowaniem im ubrań, płaceniem za prąd i wodę […] Zrobiłem wszystko co mogłem, by im pomóc. Georgina mieszkała ze mną, gdy była nastolatką, aż do dnia, w którym odesłali mojego szwagra, a jej ojca z powrotem do Argentyny – wyznał wujek.

Ponadto wujek Georginy, który mieszka w małym mieszkaniu w Hiszpanii oskarża ją również o to, że nie chce poinformować go o miejscu pochówku swojego ojca, który zmarł 3 lata temu. Rozgoryczony wujek zostawił nawet komentarz na fan page’u Cristiano Ronaldo. Napisał, że Ronaldo spotyka się z najpodlejszą kobietą na świecie. Niestety Ronaldo nie odpisał.

Dziewczyna Cristiano Ronaldo znalazła sposób na ukrycie ciążowego brzuszka! Jaki?

Złe zdanie o partnerce Cristiano Ronaldo ma nie tylko wujek, ale również jej 33-letnia przyrodnia siostra Patricia. Kobieta wyznała, że Georgina odmówiła jej synowi autografu od Cristiano, gdy chłopak świętował swoje urodziny!

Gdy mój syn miał urodziny, zapytałam, czy mogłaby poprosić Cristiano, żeby podpisał koszulkę dla mojego chłopca, a ona powiedziała „nie” – nie zamierzała mu przeszkadzać, kiedy był na wakacjach.

Co Wy na to?

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji fot. Zuma Press / Forum

Georgina Rodriguez na gali w Marbelli fot. Dani Pérez / EFE / Forum

Georgina Rodriguez z dziećmi

Georgina Rodriguez z dziećmi fot. Forum/Backgrid

Georgina Rodriguez na jachcie z Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez na jachcie z Cristiano Ronaldo for. Forum/Mega Agency