Wczoraj światło dzienne ujrzał artykuł jednego z tabloidów, w którym mogliśmy przeczytać, że Patricia Kazadi jest zazdrosna o związek Barona i Julii Wieniawy. Według autora miała marzyć o tym, aby to ją zaprosił na randkę. Patricia stanowczo zdementowała te plotki i oświadczyła, że pozywa brukowiec i ma zamiar walczyć w sądzie.

Patricia Kazadi pozuje z siostrą- to prawdziwa PIĘKNOŚĆ

Patricia Kazadi komentuje plotki na temat Barona

Patricia była bardzo zaskoczona tą publikacją i zapewniła, że nie ma zamiaru tego tak zostawić. Zdementowała też doniesienia, że pracuje obecnie z Baronem nad jej płytą.

To największy bełkot, jaki przeczytałam przez 15 lat swojej kariery. (…) Bardzo mnie interesuje skąd biorą się takie bzdury (…), z Baronem znamy się 15 lat i jesteśmy przyjaciółmi, nie pracujemy nad żadna płytą. Jestem jedną z osób, które wspierały nową relację Julki i Barona. To jest brak szacunku do mnie i do mojej poprzedniej relacji.

Dodała:

Są już pewne granice przyzwoitości. To jest absurd, nie zgadzam się, nie będę w ciszy siedzieć i promować swoim nazwiskiem innych ludzi.

kazadi instastory

Patricia Kazadi rozpłakała się w „Dance, Dance, Dance”. Zalała się łzami i zdobyła się na szczere wyznanie

Julia i Baron również odnieśli się do artykułu na Instastory.

Chcielibyśmy się odnieść do artykułu na temat Patricii Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, aby nas poróżnić. To się na pewno nie uda, ponieważ i prywatnie i zawodowo bardzo się szanujemy. Jesteśmy zdumieni fantazją autora, który napisał ten artykuł i mam nadzieję, że inna prasa nie przedrukuje tego dalej. (…) Nie wierzcie w takie głupoty i farmazony, słuchajcie głosu serca i rozsądku, a wszystkim będzie milej i przyjemniej.

ZOBACZ TAKŻE:

Julia Wieniawa zrobiła się na Arianę Grande, Baron skomentował jej zdjęcie (Instagram)

Julia Wieniawa zdradziła, ile waży

Patricia Kazadi wygląda jak Kim Kardashian! Na ulicy byśmy je pomylili!

 

Patricia Kazadi
Patricia Kazadi
Baron, Julia Wieniawa