Natalia Siwiec zdobyła popularność podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, gdzie została okrzyknięta Miss Euro. Nie wszyscy jednak uważali, że Natalia jest godna tego zaszczytnego tytułu. Dwudziestoletnia wówczas fotomodelka Patrycja Pająk obwieściła na łamach „Faktu”, że to ona, a nie Natalia Siwiec powinna była zostać Miss Euro 2012:

Wszystko mam od niej lepsze. Wiem, że za kilka lat to ja będę najgorętszym nazwiskiem nie tylko w Polsce.

Patrycja Pająk: Jestem lepsza od Siwiec! (FOTO)

Patrycja Pająk 10 lat temu wbijała szpilę Natalii Siwiec. Zasłynęła jako skandalistka od powiększonego biustu

Jakiś czas później Patrycja na łamach „Super Expressu” reklamowała się jako…lepiej zoperowana niż Siwiec, twierdząc, że ma ładniejsze od niej piersi:

Jestem lepsza od Siwiec, bo mam ładniejsze piersi, większe i bardziej znane – chwali się Pająk. Przed operacją miałam rozmiar większe B, czyli takie do ręki, a teraz po operacji mam F.

Fotomodelka zapowiadała też, że już wkrótce strąci Natalię Siwiec z piedestału, ponieważ jest od swojej rywalki młodsza:

Jestem młodsza od Natalii o 10 lat, więc będzie musiała iść na emeryturę.

Ostatecznie o Patrycji zrobiło się naprawdę głośno z powodu awantury z byłym chłopakiem, który sfinansował jej operację powiększenia piersi, a później publicznie zażądał zwrotu implantów. Przez jakiś czas młoda skandalistka brylowała na salonach i łapczywie korzystała ze swojego 5 minut w show-biznesie. Doczekała się nawet występu w teledysku do piosenki „Oddaj kasę za biust” disco-polowego zespołu Chanel, epizodycznej roli w jednym z odcinków serialu TVN „Szpital”, a także udziału w koncercie grupy Big Cyc z okazji ich 25-lecia podczas festiwalu Top Trendy w Sopocie w 2013 roku. Jakiś czas później Patrycja niespodziewanie zniknęła z show-biznesu.

Patrycja Pająk znowu coś sobie poprawiała

Patrycja Pająk pogodziła się z Natalią Siwiec. Dziś prawi jej komplementy

Od tamtych wydarzeń minęło 10 lat, jednak internauci wciąż pamiętają jak wbijała Siwiec szpilę za szpilą. Teraz Patrycja działa jako makijażystka i fotografka, a w jej instagramowym portfolio możemy znaleźć sesje zdjęciowe…Natalii! W nowym Q&A na Instagramie internauci postanowili poruszyć wątek ich dawnego konfliktu, a jedna z osób zapytała: „Wydaje mi się, że kiedyś nie lubiłaś się z Natalią Siwiec”. Ex-skandalistka, a dziś fotografka postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę szczerym wyznaniem:

Napiszę to jeden i ostatni raz. Bo w sumie płynie z tego całkiem mądry przekaz. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że nigdy tak nie było. Prawda jest taka, że zawsze podziwiałam jej urodę, karierę w fotomodelingu. Jej sesje były dla mnie inspiracją. Późniejsza akcja, bo zapewne o nią chodzi, była prowokacją ze strony osób, którym udało się namówić młodą, naiwną dziewczynę na kilka porównań. Podpowiadano mi jakie kroki zrobić aby było głośno, kazano mi kierować się mottem „nieważne jak, ważne aby mówili i pisali”. Jednak w środku serca nie śmiałam nawet porównywać się do Natalki. Dziś jednak nie niosę ze sobą tego ciężaru (a był on dla mnie ogromny) wyjaśniłam sobie wszystko z Natalią i przeprosiłam ją za swoje zachowanie. To było jednak 10 lat temu, popełniłam wiele dziwnych błędów w życiu, ale kto ich nie popełnia?

Następnie nawiązała do sesji zdjęciowej jaką miała okazję zrobić Natalii. Wyznała, że było to dla niej spełnieniem marzeń:

(…) Dziś widzę, jestem świadoma, dbam o rozwój duchowy, naprawiam błędy, jestem szczera ze sobą i ze światem. Nie mam tajemnic. Ta sesja miała dla mnie charakter terapeutyczny i jednocześnie była spełnieniem marzeń, o których sama nie miałam pojęcia, że mogę w ogóle marzyć. Dziś jestem fotografką, przed moim obiektywem stanęła ta piękna fotomodelka, której zdjęciami sama inspirowałam się próbując dorównać jej.

Patrycja zdradziła też, że długo towarzyszyły jej obawy, czy wywołane lata temu skandale nie zostaną z nią już na zawsze. Przez popełnione błędy wpadła w depresję i miała za sobą próbę samobójczą, jednak ostatecznie zdała sobie sprawę, że zawsze można zacząć od nowa i prosić o wybaczenie osoby, które się skrzywdziło. Na koniec za takie właśnie wybaczenie podziękowała Natalii:

P.S Dziękuje @nataliasiwiec.official wiem, że dla Ciebie to nie było zbyt wiele, ale jak wiesz dla mnie tak i dziękuje Ci za to wybaczonko.

Jej przeprosinowa relacja trafiła również na InstaStories Natalii, która udostępniła screen, by pokazać światu, że między paniami nie ma już zwady. Uroczo?

IG: nataliasiwiec.official

 

Patrycja Pająk była gwiazdą disco polo (VIDEO)

scena z: Patrycja Pająk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Patrycja Pająk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Patrycja Pająk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Patrycja Pająk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Patrycja Pająk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Patrycja Pająk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

WYLASZCZONA Natalia Siwiec po długiej nieobecności w Polsce zawitała na ściankę! Jak wyglądała? (ZDJĘCIA)

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: nataliasiwiec.official

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec musi wrócić do pracy! Wszystko przez wojnę

fot. Instagram: nataliasiwiec.official