Paula Tumala (32 l.), modelka znana ze współpracy z Donatanem, została mamą dwóch córeczek – bliźniaczek Anastazji i Nadii. Napisała, że teraz przed nią najpiękniejsza, ale i najtrudniejsza przygoda życia. Teraz pokazała zdjęcie, jak karmi dzieci piersią.

Paula Tumala urodziła BLIŹNIAKI. Zdradziła ich imiona i pokazała zdjęcie

Paula Tumala karmi piersią córeczki

Świeżo upieczona mama dzieli się na Instagramie pierwszymi zdjęciami dziewczynek. Dodała też fotkę, na której karmi je piersią.

A tu dziewczynki cierpliwie czekają na swoją kolejkę – napisała modelka.

Paula Tumala na zdjęciu z bliźniaczkami – karmi je piersią:

Paula Tumala w ciąży jest jeszcze bardziej sexy niż w czasie sesji dla CKM (ZDJĘCIA)

Kim jest Paula Tumala?

Paula zasłynęła jako piękna słowianka z teledysku Donatana. Później wzięła udział w sesji dla magazynu „CKM”, pracuje jako fotomodelka, ma za sobą współprace z różnymi znanymi markami. Spotykała się z koszykarzem Marcinem Gortatem, obecnie związana jest z osobą spoza show-biznesu. Jej ukochany ma na imię Karol.

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie – Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

 

Paula Tumala fot. AKPA

Paula Tumala

Paula Tumala fot. AKPA