Paulina Krupińska lubi dzielić się z fanami swoim życiem osobistym. Miss Polonia pokazuje więc w sieci nie tylko fragmenty swojej zawodowej pracy, lecz także obrazy pokazujące jak spędza wolny czas. Nie brakuje jednak również postów rodzinnych, choć jeśli mowa o dzieciach, swoim pociechom zawsze zakrywa twarze. Teraz celebrytka pokusiła się o wspominki z dnia narodzin swojej córki. Fotografia została zrobiona zaledwie godzinę po przyjściu na świat Tosi.

Paulina Krupińska NIE CHCE już przeprowadzić się do Zakopanego!

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z porodówki

Paulina Krupińska od wielu lat jest partnerką Sebastiana Karpiela-Bułecki. Para w 2018 roku stanęła przed ołtarzem. Zanim jednak powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, zakochani doczekali się dwójki pociech. Pierwsza na świat przyszła Antonina. Było to w 2015 roku. Dwa lata później do ich rodziny dołączył także Jędrzej.

Jak wiadomo narodziny dzieci to najbardziej wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że Krupińska podzieliła się tym wspomnieniem ze swoimi odbiorcami. Modelka pokazała na Facebooku zdjęcie, które zostało wykonane godzinę po narodzinach Tosi.

Pierwsza godzina życia Tosi. Takie zdjęcie pokazuje, jak ten czas szybko leci. Kiedy zleciało to 6,5 roku” – napisała na Facebooku.

Wielu fanów twierdzi, że Paulina przez te prawie 7 lat nic się nie zmieniła. A wy co sądzicie?

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, Zuzanna Wachowiak, Blanka Jordan, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA