Paulina Krupińska to jedna z nielicznych Miss Polonii, która odniosła ogromny sukces w telewizji. Dziś jest prowadzącą „Dzień dobry TVN”, o czym marzy wiele gwiazd TVN-u.

Paulina Krupińska zdradziła ILE LAT zna Lewandowskich. Pokazała ARCHIWALNE zdjęcie!

Paulina Krupińska u kosmetyczki

Paulina Krupińska odkąd wygrała tytuł Miss Polonii 2012, nic się nie zmieniła. To znak, że gwiazda musi bardzo troszczy się o swoje ciało i cerę. Teraz pokazała fanom, jak poświęca się dla urody.

Paulina Krupińska o OPERACJACH PLASTYCZNYCH. Poprawiała swoją urodę?

Prowadząca DDTVN udała się na zabieg kosmetyczny  z użyciem igieł. Na swoim Instagramie pokazała, jak kosmetyczka wbija jej w skórę dziesiątki igieł.

Zbieg ten nazywa się Needle Shaping, czyli tzw. akupunktura z użyciem prądu i niskim natężeniu.

Needle Shaping polega na wytworzeniu i ułożeniu włókien kolagenu. Wykorzystuje się do tego igły do akupunktury i prąd o niskim natężeniu, który przepływa wzdłuż obracających się igieł umieszczonych w skórze. Włókna kolagenowe zwijają się wokół igły, aż utworzą strukturę przypominającą wrzeciono, które staje się naturalnym rusztowaniem podtrzymującym tkanki. Zabieg daje natychmiastowy efekt liftingu bez podawania jakichkolwiek substancji w głąb skóry – mówiła Paulina Krupińska na Instagramie.

Z pozoru zwykłe zdjęcie, a wywołało BURZĘ! Za co oberwała Krupińska?

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

IG: pkrupinska