Paulina Krupińska jest modelką i prezenterką telewizyjną, która w 2021 roku zgarnęła tytuł Miss Polonia. Od 5 marca 2020 roku jest współprowadzącą program „Dzień Dobry TVN”, a prywatnie żoną muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym ma córkę Antoninę i synka Jędrzeja.

Paulina Krupińska zdenerwowała widzów DDTVN. Apelują do niej: „Daj spokój z tym gwiazdorzeniem”

Paulina Krupińska zdradziła jak długo zna Lewandowskich. Pokazała ARCHIWALNE zdjęcie!

Paulina Krupińska jest dobrą znajomą Anny i Roberta Lewandowskich – prezenterka od czasu do czasu gości ich u siebie w domu, a także jeździ na treningowe obozy Anny Lewandowskiej. Teraz w ramach instagramowego Q&A jeden z fanów zapytał ją kiedy poznała Lewandowskiego i jak długo się znają. Krupińska zignorowała drugą część pytania, jednak zdradziła ile lat temu poznała Roberta. Na dowód wrzuciła też archiwalną fotkę:

Ponad dziewięć lat temu w programie Kuby Wojewódzkiego. PS. Widać, że aparaty w telefonach były gorszej jakości.

Instagram: pkrupinska

Jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem opowiedziała też o swojej znajomości z Anną Lewandowską:

Z Anią znamy się od 2013 roku. Ta relacja miała bardziej intensywne okresy i mniej, ale od trzech lat jesteśmy znów bardzo blisko. Towarzyszymy sobie w różnego rodzaju ważnych dla nas wydarzeniach i momentach w życiu. Doceniam ją za to, jaka jest prywatnie. Wy nie znacie jej takiej, jaką ona jest. To jest tak fajna dziewczyna i kiedy zdejmie się z Ani te wszystkie łatki, które jej się przypisuje i popatrzy się na nią ludzkim okiem, ja mam taką możliwość przebywać w nią w prywatnej sferze, to zdecydowanie Ania Lewandowska w dresie, w domu na kanapie jest milion razy fajniejszą dziewczyną niż w mediach

Spodziewaliście się, że mają ze sobą takie dobre relacje i znają się tak długo?