Paulina Krupińska (33 l.) w 2012 roku wygrała konkurs piękności i otrzymała tytuł Miss Polonia. Od tamtego czasu nie znika z show-biznesu. Głównie przez to, że stale decyduje się na nowe projekty, widzimy ją w nowych programach, np. w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Dużo mówi się o niej także w kontekście życia prywatnego, zwłaszcza że związała się z muzykiem, Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Paulina Krupińska w seksownym wydaniu. „Co to za piękny strój”

Paulina Krupińska o operacjach plastycznych

Ostatnio była Miss Polonia udzieliła wywiadu magazynowi „Viva!”, w którym nieco opowiedziała o życiu prywatnym. Przyznała też, że doszła do takiego etapu w swoim życiu, że nie musi już nic nikomu udowadniać i poniekąd przyzwyczaiła się, że ludzie postrzegają ją jako „ładną i miłą”. Zdradziła, że gdyby dokonała wybitnego osiągnięcia, np. dostałaby Nobla, a dalej byłaby tylko w szufladce „ładna” wówczas poczułaby się urażona.

Paulina Krupińska zażartowała, że lepiej być postrzeganą jako ładna niż gdyby ludzie zaczęli mówić, że jest ładna i stara. Ale wygląda na to, że i takimi komentarzami nie przejęłaby się za bardzo i nie pobiegłaby od razu do salonu medycyny estetycznej. Wyznała, że nie ma w planach korzystania z takich usług i dodała, jakie stanowisko w tej sprawie ma jej mąż.

Tego nie zrobię, bo nie mam potrzeby, a poza tym mąż z chałupy by mnie jeszcze wygonił (śmiech) – zdradziła.

ZOBACZ TEŻ:

Paulina Krupińska dostała od męża UROCZY prezent. To z okazji rocznicy ślubu

Paulina Krupińska zdradziła, do jakiego aktora jest podobny jej mąż: „Jak dwie krople wody”

Paulina Krupińska na ściance

Paulina Krupińska/fot. AKPA

Paulina Krupińska pod DDTVN

Paulina Krupińska/fot. AKPA

Paulina Krupińska na ściance

Paulina Krupińska/fot. AKPA

Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka na ściance

Paulina Krupińska-Karpiel, Sebastian Karpiel-Bułecka/fot. AKPA