Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd Polsatu – prowadzi największe imprezy stacji. Szczęście dopisuje jej także w życiu prywatnym, od wielu lat jest w związku z Piotrem Jeżyną. Razem wychowują córeczkę Różę.

Paulina Sykut-Jeżyna odprawiła córce urodziny w Sheratonie!

Paulina Sykut-Jeżyna o powrocie „Tańca z Gwiazdami”

Paulina Sykut-Jeżyna, znana jest również z jednego z największych programów telewizyjnych w Polsce, czyli „Tańca z Gwiazdami”. W telewizyjnym show przez wiele lat była jedną z głównych prowadzących program. W tym roku w jesiennej ramówce Polsatu zabrakło „Tańca z Gwiazdami”. Tę zmianę wprowadził dyrektor programowy Edward Miszczak.

Paulina Sykut Jeżyna ze szczegółami o swoim ślubie. Zdradza, kto wydał ją przed mediami. To znana dziennikarka!

Podczas pokazu MMC zapytaliśmy prezenterkę, czy wkrótce będziemy mogli oglądać ponownie program. Przyznała, że tak jak widzowie show, czeka na decyzję Polsatu.

Ja też czekam, tak jak i wy. Stęskniliśmy się za „Tańcem z Gwiazdami”, myślę, że nie tylko ja, ale każda osoba związana z programem powie to samo. – mówi Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna „wraca do gry”. Wznowiła leczenie!

Wiemy również, kogo prezenterka widziałaby na parkiecie telewizyjnego show. Wyjawiła, że głównie stawia na sportowców.

Myślę, że ktoś by się znalazł może chętny. Ja bym Asię Jędrzejczyk chętnie zobaczyła. Na pewno, naszych sportowców, piłkarzy ale to są aktywni ludzie, więc oni raczej nie mogą sobie pozwolić na taki urlop. Super by było, gdyby to byli piłkarze. – przyznaje w wywiadzie

Kto Waszym zdaniem powinien wystąpić w nowej edycji programu?

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Podlewski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Gałązka/AKPA