Penis w pudle

dick dick

Bądźmy szczerzy – kochamy Justina Timberlake’a. Nie żebyśmy wieszali jego plakaty po ścianach, ale po prostu mamy wielką słabość do artystów z poczuciem humoru i dystansem do samego siebie.

Tak jest w przypadku Justina. Piosenkarz pokazał, że nie tylko sprawdza się jako bożyszcze kobiet wyśpiewujący romantyczne piosenki, ale na dodatek potrafi z tego zrobić rewelacyjną parodię.

Mało tego! Justin i Andy Samberg wykonali nawet to show na żywo, podczas niedawnego koncertu Timberlake\’a.

Jego Dick in a Box (nie będziemyt tłumaczyć, większość pewnie aż za dobrze wie, co to znaczy) bije w Internecie rekordy popularności. Aż grzechem byłoby więc nie pokazać go tutaj.

Mamy tylko jedno pytanie: gdzie kupić takie pudełka? 🙂

 
23 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

teraz sie moze komus naraze, ale co tam – nie podoba mi sie on ani jego muza, o!

hahha dooobre, całe obejrzałam ;))

pudelko pomyslowe 😉

Nie podniecajcie się takim zdjęciem. :PPPPPPP

Głupi pomysł… nic dodać nic ująć :PPPPPPPPPPPP

doobre ,bardzo dobree, moze jesczzce coś wrzucicie zeby sie ludzie pośmiali..:)

Z początku myślałam, ze to Vanilla Ice powrócił …

no cóż… jak dla mnie to głupie, ale może komuś się podoba..

o w morde jeża..od czwartku caly czas przybita chodzilam,dzieki Bogu obejrzalam Justusia i juz mi sie humor poprawil;pmusze to miec zawsze przy sobie;phahahahha:P

przezawaliste!!! na youtube obejrzało to ponad 13 milionów ludzi!! justin jestes przegość :DD mmm taki prezent na walentynki…mmmmmm

hehe zarabiscie nigdy bym go nie poznala 😛

widziałam to wczesniej ale na mysli mi nie przyszlo ze to justin:D

Justin wygląda tu jak Paweł z Papa Dance, gdy zaczynali 🙂

Ja go nie kocham i nie chcę takiego pudełka. Fuj.

Justin świetna koszula i te białe skarpetki…ach idzie się zakochac;) super

Zabawny:) uwielbiam go:*

co sie stało A.N. Smith??? kiepsko z moim angielskim i nie znam szczegółów

ET potwierdza,że ANNA NICOLE SMITH zmarła dzis po południu po tym, jak doznała zapasci w hotelu na Florydzie.Miała 39lat.Aktorka i rzeczniczka TRIMSPA mieszkała w Hard Rock Hotel w Hollywood na Florydzie.Według doniesień, Anna Nicole doznała zapaści około 14:00, zostało wezwane pogotowie. Na miejscu zrobiono jej masaż serca i sztuczne oddychanie. Pozniej została zabrana do Memorial Regional Hospital.Jej partner, HOWARD K. STERN, powiedział ET że wczoraj wieczorem miała szybko wzrastającą gorączkę. Para wybrała się na Florydę, żeby kupić nową łódź.źródło: www.etonline.com

http://www.etonline.com/celebrities/news/38722/index.htmlKOZACZKU, Anna Nicole Smith nie żyje!

no i jak tu go nie lubić???

same parodie ostatnio………….

🙂

ludzie, to jest stare – było hitem w okolicy Bożego Narodzenia.i właśnie… A.N.S. nie żyje…