Jessica Biel (36 l.) i Justin Timberlake (38l.) pobrali się siedem lat temu. Do dzisiaj uchodzą za jedną z najbardziej perefekcyjnych par Holywood. Chociaż ich fani w ostanim czasie dużo słyszeli o kryzysie.

W ogóle nie jesteś do siebie podobna! Fani zaskoczeni tym zdjęciem Jessiki Biel

W marcu ubiegłego roku plotkowano, że para się rozstała. Wszystko wskazywało na to, że już nie wrócą do siebie. Ponoć Justin zaczął spotykać się z aktorką Olivią Munn, a Jessica z aktorem Gerardem Butlerem. Po paru miesiącach znowu można było ich razem widywać.

Jak podaje portal Radar Online (strona o naprawdę niewielkiej wiarygodności) ostatnio para postanowiła pójsć na terapię małeńską. Namówił ich do tego wspólny przyjaciel:

Jessica Biel zmieniła kolor włosów i wygląda obłędnie! (ZDJĘCIA)

Osoba z ich najbliższego otoczenia poleciła im terapię małżeńską, zanim problem eskaluje. Chodzą raz w tygodniu – ujawnił tabloidowi przyjaciel.

Według tabloidu jednym z powodów, dla których para zapisała się na terapię, są nieporozumienia wywoływane przez Jess. Jessica Biel ma ponoć kompleksy, a to doprowadza Justina do szału.

Justin powiedział znajomym, że Jessica wydziwia, a jej kompleksy doprowadzają go do szału i marzy, by wreszcie przestała. Jessica z kolei nie czuje się już „seksowna”. Od kiedy na świecie pojawił się ich syn, Silas. Wieki zajęło jej usidlenie Justina i „udomowienie” go, więc nic dziwnego, że boi się go stracić – czytamy.

Pokażcie to swoim partnerom – Justin Timberlake zdradził sekret udanego związku

Terpia jak widać daje rezultaty. Jessica Biel opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie z okazji urodzin męża. Justin Timberlake 31 stycznia skończył 38 lat.

Wypełniłeś moje życie taką ilością radości śmiechu, że zaczynam cię owbiniać o moje zmarszczki mimiczne 🙂 Ale nie oddałabym ich za żadne skarby. Noszę je z dumą wiedząc, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie mogąc każdego dnia słuchać twoich żartów, słów, twojego głosu” – pisze Jess.

Niejeden facet pozazdrościłby takich życzeń od ukochanej. Wszystkiego najlepszego!

Jessica Biel obwinia Justina Timberlake'a za jej...

Jessica Biel obwinia Justina Timberlake'a za jej...

Jessica Biel obwinia Justina Timberlake'a za jej...

Jessica Biel obwinia Justina Timberlake'a za jej...