Justin Timberlake zakończył właśnie trasę koncertową Man of the Woods, która ruszyła w marcu 2018 roku. Ostatni koncert odbył się w Connecticut’s Mohegan Sun Arena. Z tej okazji żona artysty, Jessica Biel, zamieściła na Instagramie specjalną wiadomość dla męża.

Jessica Biel gratuluje Justinowi Timberlake’owi i mówi, że go kocha

Jessica i Justin są jedną z najbardziej zgranych par show-biznesu. I choć rzadko pokazują się razem na oficjalnych imprezach, kiedy mają okazję, podkreślają, jak bardzo się kochają i jak bardzo zżytą są parą.

Jessica Biel z Justinem Timberlake’iem na weselu jej brata (ZDJĘCIA)

Teraz Timberlake zakończył trwającą rok trasę koncertową promującą jego album Man of the Woods. Żona postanowił uczcić ostatni występ wokalisty – wrzuciła na Instagram wideo, na którym gratuluje Justinowi i mówi, jak bardzo go kocha:

To twoje ostatnie show, ostatnie show Man of the Woods dziś wieczorem – mówi Jessica.

Jestem w totalnym zachwycie oglądając cię za każdym razem robiącego to, po co pojawiłeś się na ziemi – mówi Biel.

Jessica nie szczędzi Justinowi komplementów:

Inspirujesz mnie, inspirujesz także Silasa – mówi dumna żona (Silas to syn Jessiki i Justina). – Twoi fani, przyjaciele i rodzina pracują tak ciężko i z taką pasją, jak ty. (…) Jestem szczęśliwa, że będziesz miał trochę czasu dla siebie. Cieszę się dla ciebie i dla nas.

Jessica Biel zmieniła kolor włosów i wygląda obłędnie! (ZDJĘCIA)

Pod koniec nagrania Jessica była tak wzruszona, że z trudem powstrzymywała łzy. Dodała, że smuci ją fakt, że w najbliższym czasie ona i syn nie będą mogli przez jakiś czas widzieć Justina. Potem kończy:

Sprawiasz, że moje serce jest przepełnione radością i miłością, gdy widzę rzeczy, które robisz, kochanie. Jestem twoją fanką numer jeden. Kocham cię.

Justin odpowiedział Jessice:

Nie, wcale nie płaczę. to ty PŁACZESZ! Rozwaliłaś mnie tą wiadomością. Tak bardzo cię kocham – napisał Timberlake w odpowiedzi na film żony.

Jessica Biel, Justin Timberlake
Jessica Biel, Justin Timberlake Jessica Biel