Pete Davidson (28 l.) rzekomo „doznał załamania nerwowego” na planie swojego nowego serialu „Bupkis” w ostatni  czwartek wieczorem. Po incydencie, w którym miał zdemolować swoją przyczepę i nie tylko, „dostał trochę wolnego czasu, aby pozbierać się i skupić na sobie”, wyznało źródło bliskie produkcji w rozmowie z The Sun.

Kanye West krzyczał o „25-centymetrowym penisie Pete’a Davidsona

Wrzucił dwie świece przez swoją przyczepę i uszkodził przednią szybę drugiej przyczepy na planie […] Rzucał też kawą w ściany i przepołowił telewizor na pół w swojej przyczepie, wyznaje informator.

Mimo wszystko szczegóły pozostają niejasne, co wywołało jego wybuch, jednak gwiazda nie była widziana na planie w ostatni piątek, dzień po jego wybuchu. Informacje o jego zachowaniu potwierdziły również brytyjski DailyMail i E! Entertainment.

Pete Davidson nie wytrzymał presji?

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu serialu komediowego „Bupkis”. Fotografie przedstawiały m.in. Pete’a Davidsona i zdobywcy Oscara Joe Pesciego. Kultowy aktor, 79-letni Pesci gra rolę dziadka Davidsona, zaś w postać jego matki wciela się znana z „Rodziny Soprano” Edie Falco.

The New York Times ogłosił śmierć Pete’a Davidsona

Serial „Bupkis” jest ponoć luźno oparty na życiu Pete’a Davidsona. Sam komik współtworzył scenariusz do serialu będzie to realistyczny serial z „absurdalnymi elementami światopoglądu Pete’a Davidsona, z którego jest znany od lat”.