Kanye West rzekomo „krzyczał” na popularnego spikera radiowego Charlamagne’a tha God, że bronił Pete’a Davidsona i jego „25-centymentrowego penisa”.

W tym tygodniu w odcinku swojego podcastu „Brilliant Idiots” prezenter szczegółowo opisał kłótnię, w którą wdał się z Kanye Westem w listopadzie zeszłego roku po tym, jak raper rzekomo próbował nakłonić go do mówienia „samych złych” rzeczy na temat Pete’a Davidsona. Mimo, że Charlamagne kumpluje się z byłą gwiazdą Saturday Night Live.

Pete Davidson poszedł na terapię, po umawianiu się z Kim Kardashian

44-letni prezenter radiowy stwierdził, że projektant mody, raper i prawie bóg, powiedział mu, że musi „ocalić nową Marilyn Monroe” – odnosząc się do Kim Kardashian – w obawie, że powtórzy się historia z przedawkowaniem narkotyków, jeśli dalej będzie spotykać się z rzeczonym 28-latkiem.

Kanye West o penisie Pete’a Davidsona

Podobno Charlamagne próbował dojść do porozumienia i uspokoić Kanye Westa, jednak ten zaczął głośno krzyczeć. Na co spiker mógł jedynie się śmiać, tak przynajmniej wyznał w swoim podcaście.

Kim Kardashian uprawiała seks przy kominku „na cześć” swojej babci

Moja żona teraz, piepr** tego białego chłopca z 25-centymetrowym penisem, a ty mi nie pomożesz? Moja żona jest tutaj, piepr*** białego chłopca z 25-centymetrowym penisem, a ty mówisz mi, że to twój przyjaciel, a powinieneś trzymać sztamę.

Historia Charlamagne’a pojawiła się po tym, jak Kanye West w podkaście „Drinks Champ”, stwierdził, że prezenter radiowy próbował rozpowszechniać narrację, że nie lubi Davidsona, ponieważ jego penis był rzekomo „większy” od jego własnego.