Paweł Królikowski od kilku lat miał problemy zdrowotne. W 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu, jednak po kilku latach problemy powróciły, a aktor kilkukrotnie trafiał do szpitala. W grudniu ubiegłego roku aktor znów znalazł się na oddziale, gdzie przebywał przez kilka tygodni.

Paweł Królikowski skończyłby dzisiaj 59 lat. Antek WZRUSZYŁ fanów jego zdjęciem

Wielkanoc bez Pawła Królikowskiego

Pawłowi Królikowskiemu nie udało się wrócić do domu. Zmarł w szpitalu 27 lutego, a 5 marca odbył się jego pogrzeb, na którym pojawiła się rodzina i przyjaciele. Rodzinie na pewno nie jest łatwo, zwłaszcza, że wkrótce Wielkanoc, której nie będą mogli spędzić w gronie, w którym dotychczas je spędzali.

Jak donosi „Na Żywo” Małgorzata Ostrowska-Królikowska zastanawia się nad wyjazdem na święta do Kudowy-Zdroju. Paweł Królikowski zdradził kiedyś w jednym z wywiadów, że kupił tam działkę i wybudował dom. Prawdopodobnie rodzina nie będzie go sprzedawać.

Serce by jej na to nie pozwoliło. To przecież najpiękniejsza pamiątka po Pawle – mówi znajomy aktorki w rozmowie z „Na Żywo”.

ZOBACZ TEŻ:

Antek Królikowski naraził się na gniew fanów TYM zdjęciem: „Poproszę o dawanie dobrego przykładu”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Fani widzą podobieństwo

Antek Królikowski i jego mama pokazali, jak spędzają czas w domu z całą rodziną

Antek Królikowski spędza czas z rodziną - rodzeństwem i mamą, Małgorzatą Ostrowską Królikowską. Jest z nimi dziewczyna Antka, Kasia Dąbrowska.

Antek Królikowski z rodziną/fot. Instagram/antek.krolikowski

Paweł Królikowski w granatowej bluzie

Paweł Królikowski/fot. AKPA