Antek Królikowi (31 l.) udostępnił na Instagramie najnowsze zdjęcie, które wywołało w mediach spore poruszenie. Królikowski zapozował razem z innymi aktorami a fani nie potrafili ukryć wściekłości.

Antek Królikowski i jego mama pokazali, jak spędzają czas w domu z całą rodziną

Antek Królikowski nie przestrzega zaleceń na temat kwarantanny

Z pewnością to nie jest łatwy rok dla rodziny Królikowskich. Po tragedii, jaka dotknęła ich wszystkich na początku Marca – gdy zmarł ojciec Antka – rodzina powoli dochodzi do siebie.

Na Instagramowym profilu Antka Królikowskiego obserwuje 401 tys. Internautów. Królikowski opublikował najnowsze zdjęcie, które spotkało się z mieszanym odbiorem. Aktor dodał fotografię, na której pozuje razem z innymi kolegami po fachu: Robertem Wabichem, Mateuszem Jordanem-Młodzianowskim i Arkadiuszem Smoleńskim.

Hazardziści z Kazimierza – podpisał zdjęcie Królikowski 

Patrząc na opis zdjęcia i dobrane hasztagi można domyślić się, że jest to fotografia z planu „W rytmie serca”, polskiego serialu kryminalno-obyczajowego. Przez wybuch epidemii koronawirusa programy telewizyjne, czy produkcje filmowe zostały zawieszone do odwołania.

Nie wszyscy jednak solidaryzowali się z tymi, którzy pracować nie mogą. Polski reżyser Patryk Vega w zeszłym tygodniu w najlepsze kręcił swój najnowszy film.

Niektórzy z fanów w sekcji komentarzy dopytywali się aktora, czy tak wygląda jego kwarantanna – myśląc, że Królikowski nie traktuje poważnie obecnie panującej sytuacji i nie przestrzega środków zapobiegawczych.

No to fest kwarantanne macie.

O wy! Dwóch was za dużo Panowie. Chyba że to zdjęcie sprzed izolacji, poproszę o dawanie dobrego przykładu.

A gdzie „zostań w domu”??? – czytamy komentarze

Antek ten czas spędza z rodziną a dodane zdjęcie, było zrobione w czasie, gdy praca na planie serialu odbywała się normalnie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Antek Królikowski NIETYPOWO pożegnał ojca. Wspomniał o… koronawirusie

Pogrzeb Pawła Królikowskiego (ZDJĘCIA)

Wstrząsające nagranie Kasi Kowalskiej. Jej córka ma KORONAWIRUSA

Antek Królikowski ze swoją dziewczyną wychodzi z kina za rękę.

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z synem Antkiem Królikowskim.

scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA