Choć przez moment wydawało się, że konflikt dobiegł już końca, po wielu miesiącach ciszy medialna wojna między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim wybuchła na nowo, a w późny środowy wieczór zdecydowanie została przekroczona jakaś granica przyzwoitości. Na profilu Antka Królikowskiego pojawiły się prywatne nagrania i zdjęcia z zapłakaną Joanną Opozdą, kiedy jeszcze była w ciąży.

Antek Królikowski opublikował wstrząsające nagrania z zapłakaną Joanną Opozdą!

Joanna Opozda prosi mamę Antka Królikowskiego pomoc

Choć materiały zniknęły już z profilu Królikowskiego, informacja o nich zdążyła dotrzeć do Joanny Opozdy, która prawie natychmiast opublikowała obszerne oświadczenie. Zrozpaczona aktorka zaapelowała też do matki Królikowskiego, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, błagając ją o reakcję i powstrzymanie swojego syna.

Joanna Opozda reaguje na nagrania u Królikowskiego. Błaga teściową o pomoc!

Mama Antoniego Królikowskiego nie mogła dłużej milczeć. Była zmuszona wydać oświadczenie, w którym zapewnia, że najważniejszy jest dla niej wnuk Vincent:

W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy i informacjami, jakie pojawiają się w przestrzeni medialnej, informuję, że nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Oboje są dorośli, wobec czego angażowanie osób trzecich czy social mediów do rozwiązywania konfliktów jest w mojej ocenie niepotrzebne – pisze Pani Małgorzata.

Wierzy, że w końcu Joannie Opoździe i Antkowi Królikowskiemu uda się pogodzić dla dobra dziecka, a ich zachowanie określa jako niedojrzałe:

Wierzę, że z czasem dojrzałość weźmie górę nad emocjami, Antoni i Joanna znajdą sposób i ułożą wzajemne relacje, mając na względzie fakt, że najważniejszym w tej sytuacji powinno być dobro ich dziecka. Kocham swojego wnuka Vincentego ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw rodziców. Jednocześnie informuję media, że to mój jedyny i ostatni komentarz w sprawie – zakończyła.