Piotr Rubik (51 l.) jest ojcem dwóch córeczek – 10-letniej Helenki i 6-letniej Alicji. Ostatnio wybrał się z nimi na spacer do Łazienek Królewskich. Rodzina chciała skorzystać z toalety w jednej z restauracji. Niestety, odmówiono im.

Agata Rubik jest piękną kobietą, ale jej córeczki: Helena i Alicja biją wszystkie rekordy

Piotr Rubik oburzony, bo nie wpuszczono go z dziećmi to toalety w restauracji

Piotr Rubik chciał skorzystać z toalety w restauracji Belvedere, należącej do Anny Woźniak-Starak.

Za mną Restauracja Belvedere w Warszawie. Często przychodziliśmy tu na obiady z całą rodziną. Więcej już nie przyjdziemy. Byłem na spacerze z córeczkami i odmówiono nam możliwości skorzystania z toalety. W bardzo niemiły sposób wyproszono nas z restauracji. Wstyd Belvedere, wstyd. Tak się traci klientów – powiedział  na Instastories.

Piotr Rubik zdradził, jak chudnie i trzyma wagę

To dość powszechne, że restauracje nie pozwalają na to osobom, które nic nie zamawiają. Czasem można skorzystać z takiej toalety, ale za dodatkową opłatą. Manager restauracji w rozmowie z Plotek.pl wyjaśnił powody takiej decyzji.

Ze względu na sanepid nie użyczamy łazienki dla spacerowiczów. Mieścimy się w Łazienkach Królewskich, a przez nie przewija się tysiące osób dziennie. Mamy takich próśb o skorzystanie tylko z toalety setki  każdego dnia. Przepisy nie pozwalają nam na udostępnienie jej wszystkim spacerowiczom.

Agata Rubik w wakacje przytyła 8 kilogramów! Teraz schudła, a biust wciąż ma imponujący – zdradziła, JAK TO ROBI

Głos zabrał również kelner, który rozmawiał wtedy z Piotrem.

To ja obsługiwałem tego pana. Nie było żadnych nieprzyjemności. Zaproponowałem panu skorzystanie z toalety publicznej, która znajduje się kilka metrów dalej, gdyż mieliśmy bardzo dużo gości. Jestem kulturalnym człowiekiem i sprawa została załatwiona na spokojnie. To ten pan był bardziej nieprzyjemny, nie ja.

Co o tym myślicie? Zagłosujcie niżej w naszej sondzie.

Sonda

poll-violet

Piotr Rubik został wyproszony z restauracji po tym, jak chciał tylko skorzystać z toalety - słusznie?

1

Jasne, że tak. Toalety są tylko dla gości restauracji. Co więcej, niedaleko były toalety publiczne, do których mógł się udać.

2

Powinni mu pozwolić. Dobrze wiemy, jakie dzieci potrafią być niecierpliwe, a stan toalet publicznych pozostawia wiele do życzenia...