Agata Rubik (32 l.), żona Piotra Rubika, ma świetną figurę. Ale podczas ostatnich wakacji celebrytka trochę się zaniedbała. Niezdrowe i nieregularne jedzenie, brak treningów zrobiły swoje. Teraz Agata wraca do formy. Zafundowała sobie post Ewy Dąbrowskiej i czuje się znacznie lepiej. A jak wygląda!

Agata Rubik zdradziła, jak dba o włosy. Zaznaczyła, że nie robi tego, co Marina

Agata Rubik na poście Ewy Dąbrowskiej

Na swoim Instagramie Rubik wspomina, że to jej trzeci post w życiu:

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! – pisze żona Piotra Rubika.

Agata, która mierzy 175 cm na załączonym zdjęciu wygląda bardzo zgrabnie i… sexy! Nie sposób nie zauważyć, że Agata – choć bardzo schudła – wciąż ma efektowny biust. Fanki są bezpośrednie i pytają wprost:

A jak schudnąć i zachiwać takie cycki?:))) – piszą.

Agata Rubik dziękuje za gratulacje i pisze o ciąży: Chciałabym mieć CHŁOPCA

Agata odpowiada:

Mam genialny stanik sportowy z Adidasa. Polecam 👍- reklamuje znaną markę Agata.

Niezły ten… stanik 🙂

 

View this post on Instagram

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? 😁💪🏻 #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Agata Rubik, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA