„Będę go tak mocno napier…. aż mnie od niego odciągniesz” – zadeklarował Mikołaj Roznerski wskazując na Piotra Stramowskiego.

Mikołaj Roznerski oświadczy się Adrianie Kalskiej? Wszystko na to wskazuje

Wszystko zostało nagrane! Okładających się pięściami, jednych z najprzystojniejszych polskich aktorów, będzie można zobaczyć w najnowszym kinie akcji Fighter.

Przywykliśmy do oglądania Mikołaja Roznerskiego w telewizyjnym tasiemcu i komediach romantycznych. W najnowszej produkcji, w której gra Marka Chmielnickiego, boksera-celebrytę, fanki będą miały okazję podziwiać nie tylko jego gołą i umięśnioną klatę, ale także całkiem nowe wcielenie.

Najpiękniejsza para polskiego show-biznesu? Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie mogli się od siebie oderwać

Piotr Stramowski, który w nowej produkcji Fighter gra byłego zawodnika MMA, kojarzony jest raczej z roli twardziela z irokezem. Dla Roznerskiego postać o pseudonimie „Pretty Boy” może okazać się przełomowa – czy to wystarczy, by zerwać z wizerunkiem, nomen omen, pięknego chłopca? Jak myślicie, który lepiej sprawdzi się w najnowszej produkcji o MMA?

Sonda

poll-violet
1

Piotr <3

2

Mikołaj, wiadomo <3

3

Obaj są MEGA HOT!!

scena z: Piotr Stramowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Piotr Stramowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Piotr Stramowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Mikołaj Roznerski, SK:, , Plan zdjęciowy nowego filmu „Diablo” w reżyserii Michała Otłowskiego, fot. Baranowski/AKPA