Rok po rozwodzie z mężem Justyna Żyła udzieliła wywiadu Vivie! W rozmowie była żona skoczka opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po rozstaniu.

Justyna Żyła w Vivie! opowiada o życiu po rozwodzie z Piotrem Żyłą

Przede wszystkim Justyna stara się dostrzegać pozytywne strony swego życia. Podkreśla, że jako samotna mama, stała się bardziej samodzielna i odpowiedzialna. Mniej się boi, podejmuje się nowych wyzwań:

Jestem odważniejsza. Nie mam problemu wsiąść w samochód i przejechać pięćset kilometrów. Wcześniej tego nie potrafiłam. Sama latam z dziećmi na wakacje. W zeszłym roku do Chorwacji, w tym do Bułgarii. Bardziej dbam o swój wygląd. Podkreślam swoją kobiecość. Staram się czuć kobieco i lubię się podobać, słuchać komplementów – mówi Justyna Żyła.

Justyna Żyła BEZ MAKIJAŻU – jej przyjaciółka radzi jej, by się nie malowała

Z drugiej strony celebrytka nie zaprzecza, że czuje się samotna. Na pytanie, co myśli wieczorem, gdy leży w łóżku sama, Justyna odpowiada:

Miłość to fajna sprawa – na pewno mi tego brakuje. Natomiast jest dla mnie za wcześnie – sprawa z zeszłego roku to jeszcze wciąż świeża sytuacja.

Była żona sportowca zamknęła pewien etap w swoim życiu i na razie nie jest otwarta na drastyczne zmiany. Gdy pada pytanie o trzecim dziecku, Żyła odpowiada:

Kiedyś tak. Teraz patrze już w inną stronę. Moja dwójka mi w zupełności wystarczy.

BOMBA! Justyna Żyła ma NOWĄ fryzurę – DŁUGIE włosy z GRZYWKĄ

Cały wywiad z Justyną Żyłą przeczytacie w nowym numerze Vivy!. A fragmenty w internecie znajdziecie tutaj.

Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Justyna Żyła, SK:, , fot. AKPA

Justyna Żyła, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA