W ostatnim odcinku na kanapie Kuby Wojewódzkiego gościli Daria Zawiałow i Janusz Józefowicz. Po odcinku wielkie poruszenie wywołała wokalistka, która opowiedziała o nowym albumie „Dziewczyna Pop”. To jedna z nielicznych artystek, która króluje w mediach nie za sprawą prywatnego życia, a swoich dokonań artystycznych.

Wielki sukces Darii Zawiałow. Wyróżniona przez światową markę

Daria Zawiałow jest nadal z Rubensem?

Dziś media wspominały o jej byłych związkach. Daria Zawiałow ma już za sobą pierwsze małżeństwo –  21 maja 2016 roku wyszła za mąż za Tomasza Kaczmarka, którego poznała w X Factor. Niestety relacja nie przetrwała próby czasu i rozstali się w czerwcu 2022 roku.

Ślub Darii Zawiałow i Tomasza Kaczmarka

Ślub Darii Zawiałow i Tomasza Kaczmarka fot. Instagram

Niedługo później poinformowała fanów, że jest znów zakochana. Opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych z muzykiem Piotrem „Rubensem” Rubikiem. Niestety w sierpniu tego roku gruchnęła wiadomość, że para już nie jest razem, kiedy poznikały ich wspólne zdjęcia z social mediów.

Daria Zawiałow w ROZPIĘTYM płaszczu mknie do studia śniadaniówki. Ma ważne przesłanie

Do tej pory obydwoje nie potwierdzili rozstania, ale brak wspólnych zdjęć wszystko wyjaśnia. Na ten moment nie wiadomo, jaki jest status związkowy artystki, ale wiemy na pewno, że przygotowuje się do premiery nowej płyty „Dziewczyna pop”, która ukaże się już 20 października.

WOW! Metamorfoza Darii Zawiałow. Diametralnie zmieniła FRYZURĘ

Daria Zawiałow, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot.MARTON MONUS / Reuters / Forum

Daria Zawiałow na koncercie

Daria Zawiałow, SK:, , fot. AKPA/AKPA