To miejsce ukochały sobie gwiazdy i celebryci. I nic dziwnego. Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** w Chlewiskach pod Radomiem mieści w sobie Polskie Centrum Biowitalności. Luksusowy kompleks znajduje się otoczeniu wspaniałego parku, niedaleko trasy Warszawa-Kraków. Czy jest otwarte? Otóż jest, a to dzięki usługom paramedycznym, które sprawią, że wyjedziecie stąd jak nowo narodzeni!

Manor House SPA: miejsce na wymarzony relaks

W Manor House SPA jest przepięknie o każdej porze roku. 10-hektarowy park zachęca do spacerów, w dodatku można w  nim znaleźć miejsca mocy, Ogród Medytacji i Ogród Zen i kilka innych punktów, w których doskonale się wyciszycie i wypoczniecie. Z kolei pełną regenerację przyniosą niesamowite zabiegi, jakim można poddać się w tutejszych Gabinetach Bioodnowy.

manor house

Zadbacie tu o siebie od stóp do głów. Zabiegi relaksacyjne i regeneracyjne wykorzystują osiągnięcia medycyny naturalnej, ale też nowoczesne technologie. Specjalnością tutejszych gabinetów są terapie energetyczne, m.in. harmonizujące czakry, a także autorski program odmładzający. Każdy organizm ma naturalną zdolność do autoregeneracji i ten program właśnie ją pobudza. Ponadto możecie poddać się różnego rodzaju masażom, w zależności od Waszych potrzeb.

Jeżeli potrzebujecie oderwania się od codzienności i wyciszenia, nawet krótki pobyt w Manor House SPA jest idealnym rozwiązaniem. Świetnym sposobem na relaks będzie skorzystanie z sesji z muzyką solfeżową lub kamertonami albo udział w koncercie gongów lub mis tybetańskich.

gongi

masaże

Żywa woda i naturalne terapie

Woda jest bardzo ważna w Manor House SPA. Tzw. żywa woda to taka, którą poddano procesowi Grandera. Uwalnia on wodę od zanieczyszczeń i przywraca jej naturalną energię, właściwości oczyszczające i stabilność mikrobiologiczną. Na bazie żywej wody przyrządza się potrawy w restauracyjnej kuchni, podaje się ją do picia i wykorzystuje podczas zabiegów. W ramach termo- i hydroterapii możecie skorzystać m.in. z kompleksu Rzymskich Łaźni, kąpieli ofuro lub po prostu zanurzyć się w pięknym, bezchlorowym basenie, oczywiście wypełnionym żywą wodą.

basen

manor house

W Manor House SPA do odnowy biologicznej podchodzi się holistyczne, dlatego zadbano tu również o menu. Tutejsza restauracja bazuje na zdrowych, ekologicznych produktach. Weganie mogą poczuć się tu bardzo komfortowo: menu można precyzyjnie dopasować do ich potrzeb. Również kosmetyki używane w Manor House SPA są wegańskie.

Pełen relaks w pięknych wnętrzach

Wszystkim tym można cieszyć się we wspaniałych, luksusowych wnętrzach nawiązujących do długiej historii Pałacu Odrowążów. Imponujący kompleks znajduje się na terenie XII-wiecznej posiadłości, jednej z najstarszych w Polsce. Jeżeli więc po roku domowej izolacji macie ochotę wyrwać się do w jakieś piękne miejsce otoczone naturą, Manor House SPA będzie Waszą oazą spokoju. Co istotne, jest to hotel dla dorosłych – najmłodsi goście mogą mieć co najmniej 12 lat. Ciszę i spokój macie więc gwarantowane.

manor house

Warto dodać, że w Manor House SPA bezpiecznie i komfortowo poczują się wszyscy – również alergicy. Hotel, jako jeden z dwóch w Polsce, posiada międzynarodowy znak ECARF potwierdzający jego bezpieczeństwo dla alergików. W całym obiekcie przestrzega się też wszystkich obowiązujących procedur sanitarnych.

www.manorhouse.pl