Kiedy przymusowa izolacja dopiero się zaczynała, wielu z was z pewnością miało nadzieję, że spędzając więcej czasu w domu, będzie mogło częściej oddawać się ulubionym rozrywkom. Niestety, książka kolejny tydzień czeka na dokończenie, a szanse na obejrzenie najnowszego sezonu ukochanego serialu maleją z każdym dniem. Jeżeli macie dzieci lub zwierzaka (albo jedno i drugie!) z pewnością wiecie, ile czasu zajmuje zajęcie się i posprzątanie po całej tej gromadce. Jak poradzić sobie z natłokiem codziennych obowiązków?

Jedno niewielkie, ale bardzo sprytne urządzenie bez trudu upora się z odkurzeniem całego mieszkania i zarazem zdejmie z Ciebie ten czasochłonny i niezbyt przyjemny obowiązek. Mowa o supercichym robocie odkurzającym Roomba 980 marki IROBOT. Przyjrzyjmy się jego możliwościom.

Zwiększona moc ssąca

Zapewnia ją funkcja Power Boost. Robotzasysa brud 10-krotnie silniej i automatycznie zwiększa wydajności na dywanach i wykładzinach. To właśnie tam ukrywa się najwięcej kurzu i brudu. Specjalnie wyprofilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają też wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści.

Technologia vSLAM

Dzięki systemowi nawigacji iAdapt 2.0 odkurzacz robot Roomba 980 dostosowuje proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach. Technologia vSLAM® wykorzystuje optyczny czujnik, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie, gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać.

Współpraca z asystentami głosowymi

Niezależnie od tego, czy chodzi o zmierzenie się z bałaganem w kuchni, czy sprzątanie całego poziomu Twojego domu, Roomba 980 zawsze Cię wyręczy. Dzięki aplikacji iRobot Home, Roomba jest kompatybilna z systemami Amazon Alexa i Google Assistant. Możesz więc zainicjować, wstrzymać i zakończyć cykl pracy robota poprzez wypowiedzenie komendy głosowej.

Skuteczne sprzątanie wszystkich powierzchni

Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny design robota Roomba 980 i ruchoma głowica czyszcząca sprawiają, że szczotki ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko: od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.

Kurz i brud się nie ukryje

Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, IROBOT Roomba 980 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Roomba tańczy przy krawędziach i narożnikach

To urządzenie wykonuje wirujący taniec, a to dzięki specjalnie zaprojektowanej wirującej szczotce bocznej, pracującej pod kątem 27 stopni. Wymiata śmieci i brud wzdłuż krawędzi i z narożników w obszar sprzątania.

Automatyczne ładowanie i wznowienie pracy

IROBOT Roomba 980 działa nieprzerwanie do 120 minut. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot Roomba 980 pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

Najlepsza opcja dla posiadaczy zwierząt

Jest wiosna, zwierzaki intensywniej gubią sierść. Teraz to nie problem, a to dzięki gumowym szczotkom, które nie dopuszczają do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

Wydawaj Roombie polecenia gdziekolwiek jesteś

Możesz łatwo połączyć się z Twoim IROBOTEM Roomba 980 dzięki aplikacji na smartfona IROBOT HOME i rozpocząć sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz.

 

Urządzenie IROBOT Roomba 980 kosztuje 2 199 zł, w Media Expert możesz kupić je również na raty.

 

Materiał promocyjny
Advertisement