„Dziewczyny z Dubaju” to najgłośniejszy film tego roku. Doda, jako producentka kreatywna od ponad dwóch lat promowała produkcję. Kilka dni temu wszystko stanęło pod znakiem zapytania, kiedy piosenkarka wywołała burzę w mediach, ujawniając, że Emil Stępień zamknął przed nią drzwi do montażowni. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku. Właśnie wrzucono do sieci oficjalny zwiastun filmu „Dziewczyny z Dubaju”!

Emil Stępień wydał oświadczenie. Przypomniał wszystkim, co Doda mówiła w czerwcu

Oficjalny zwiastun filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Wyjątkowo najpierw to Emil Stępień udostępnił zwiastun na swoich mediach społecznościowych. Pół godziny później opublikowała go Doda. Artystka zdradza, że bez jej konsultacji wybrano inną piosenkę do trailera „Dziewczyny z Dubaju” niż planowano:

Ile mogłam -ZROBIŁAM. Widzicie już tego małą część w obrazku trailera. Reszta w kinie. Proszę, nie pytajcie mnie, dlaczego do mojej koncepcji trailera została użyta znowu piosenka z „50 twarzy Greya”, a nie jak sugerowałam i Wy prosiliście tytułowy utwór „Girls to buy”z filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który został napisany specjalnie przez Marię Sadowska i zaśpiewany przez nas obie i użyty w filmie. Mimo iż 100 000 osób na moim insta story zagłosowało na niego. No przecież logiczne. Pozdrawiam z Portugalii – oznajmiła Rabczewska.

Kiedy pokazano pierwszy zwiastun „Dziewczyny z Dubaju” widzowie zarzucili produkcji, że zamiast zniechęcić młode dziewczyny, film może wręcz ich do tego zmotywować. Okazuje się, że taki był zamiar! Pierwszy trailer miał zmylić widzów. Oficjalny przedstawia już prawdziwy obraz filmu.

Doda nie ma praw do filmu „Dziewczyny z Dubaju”? Emil Stępień zamknął przed nią drzwi

Rabczewska w czerwcu tego roku poinformowała swoich fanów, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Niedawno ujawniła, że mąż utrudnia jej rozwód i nie pojawił się na sali sądowej. Teraz prowadzą publiczną wojnę, którą zapoczątkowała piosenkarka.

Doda zdradziła dokładną datę premiery filmu „Dziewczyny z Dubaju”!

Doda nagrywa sceny di filmu "Dziewczyny z Dubaju" na luksusowym jachcie.

Doda nagrywa sceny di filmu „Dziewczyny z Dubaju” na luksusowym jachcie.
Fot.Instagram/dodaqueen.

Doda z obsadą "Dziewczyn z Dubaju"

Doda z obsadą „Dziewczyn z Dubaju”, Od lewej: Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień i Andrea Preti, fot. materiały prasowe