Michalina Olszańska (26 l.) została wybrana spośród wielu gwiazd do roli legendarnej divy, Violetty Villas. Olszańska pokonała silne rywalki – między innymi Joannę Kulig i Margaret.

Kim jest Michalina Olszańska?

Olszańska jest córką znanej aktorki, Agnieszki Fatygi i Wojciecha Olszańskiego, aktora. Urodziła się w Warszawie, kiedy miała 7 lat zaczęła się uczyć gry na skrzypcach. W 2011 roku skończyła szkołę muzyczną. Występowała jako solistka z orkiestrami symfonicznymi.

Joanna Jabłczyńska w kostiumie kąpielowym – widać, że aktorka jest sportowym freakiem

Michalina to dziewczyna renesansu – nie tylko gra na skrzypcach, ale i pisze. W 2009 roku ukazała się jej powieść Dziecko Gwiazd Atlantyda. Dwa lata później na rynek trafiło kolejne literackie „dziecko” Michaliny – powieść Zaklęta. W 2011 roku Olszańska zaczęła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Dostała się też na studia na Uniwersytecie Muzycznym.

Ostatecznie Michalina została aktorką. Poza tym pisze teksty i komponuje muzykę do piosenek, jest też wokalistką.

Tymczasem Super Express wypomina aktorce wszystkie sceny, w których ta pokazywała się nago, bądź rozbierała się. Za Nudografią podaje, że w 14 różnych filmach aktorka rozebrała się ponad 30 razy.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ZARĘCZYLI SIĘ! Aktorka pochwaliła się pierścionkiem

Sama Olszańska mówiła, że nie chciałaby, aby takie sceny zaszufladkowały ją jako aktorkę:

Uważam, że odważne sceny to takie same sceny, jak wszystkie inne, na tym polega zawód aktora. Nie chciałabym, żeby stały się rodzajem mojej wizytówki, zwłaszcza na początku zawodowej drogi – mówiła w wywiadzie.

Już niedługo przekonamy się, jak Michalina poradziła sobie z dużym wyzwaniem – rolą Villas.

Michalina Olszańska, fot. Kurnikowski/AKPA

Michalina Olszańska, fot. Gałązka/AKPA

Maciej Musiał, Michalina Olszańska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA