POKONAŁA Margaret i Kulig – Michalina Olszańska zagra Violettę Villas, a tabloidy odkopują jej ROZBIERANE sceny
Ma oryginalną urodę i jest córką znanej aktorki. Coś czujemy, że będzie o Michalinie Olszańskiej jeszcze będzie głośno!

Michalina Olszańska (26 l.) została wybrana spośród wielu gwiazd do roli legendarnej divy, Violetty Villas. Olszańska pokonała silne rywalki – między innymi Joannę Kulig i Margaret.
Kim jest Michalina Olszańska?
Olszańska jest córką znanej aktorki, Agnieszki Fatygi i Wojciecha Olszańskiego, aktora. Urodziła się w Warszawie, kiedy miała 7 lat zaczęła się uczyć gry na skrzypcach. W 2011 roku skończyła szkołę muzyczną. Występowała jako solistka z orkiestrami symfonicznymi.
Joanna Jabłczyńska w kostiumie kąpielowym – widać, że aktorka jest sportowym freakiem
Michalina to dziewczyna renesansu – nie tylko gra na skrzypcach, ale i pisze. W 2009 roku ukazała się jej powieść Dziecko Gwiazd Atlantyda. Dwa lata później na rynek trafiło kolejne literackie „dziecko” Michaliny – powieść Zaklęta. W 2011 roku Olszańska zaczęła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Dostała się też na studia na Uniwersytecie Muzycznym.
Ostatecznie Michalina została aktorką. Poza tym pisze teksty i komponuje muzykę do piosenek, jest też wokalistką.
Tymczasem Super Express wypomina aktorce wszystkie sceny, w których ta pokazywała się nago, bądź rozbierała się. Za Nudografią podaje, że w 14 różnych filmach aktorka rozebrała się ponad 30 razy.
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ZARĘCZYLI SIĘ! Aktorka pochwaliła się pierścionkiem
Sama Olszańska mówiła, że nie chciałaby, aby takie sceny zaszufladkowały ją jako aktorkę:
Uważam, że odważne sceny to takie same sceny, jak wszystkie inne, na tym polega zawód aktora. Nie chciałabym, żeby stały się rodzajem mojej wizytówki, zwłaszcza na początku zawodowej drogi – mówiła w wywiadzie.
Już niedługo przekonamy się, jak Michalina poradziła sobie z dużym wyzwaniem – rolą Villas.

Michalina Olszańska, fot. Kurnikowski/AKPA

Michalina Olszańska, fot. Gałązka/AKPA

Maciej Musiał, Michalina Olszańska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
andbolo | 20 grudnia 2023
Co do przekłamywania rzeczywistości porównując z sesjami czy filmami to fakt, wszystko zależy od odpowiedniego oświetlenia, wizażysty, kąta pod którym się filmuje, itp. tak o mało co nie rozpoznałbym na jarmarku sławnej pogodynki… Dobrzy operatorzy kamer poszukiwani…
Fan | 20 marca 2020
Jesteś wspaniałą , cudowną aktorką . Uwielbiam Ciebie ! Nie przejmuj się hejtami zazdrośników na
Anonim | 7 czerwca 2019
Nie wiem czy do roli villas akurat sie nadaje ale ogolnie zycze jej powodzenia 🙂
Gosciowa | 7 czerwca 2019
Jej tata występuje na youtubie jak Aleksander Jabłonowski. Niezły gość, polecam każdemu!
Anonim | 6 czerwca 2019
Widziałam ją na żywo kilka lat temu i szczerze mówiąc w ogóle nie przypominała dziewczyny ze zdjęć czy nawet ekranu – bardzo drobna, wręcz chudziutka, zupełnie nieciekawa. Byłam w szoku, kiedy dowiedziałam się, że to ona (znałam ją już wcześniej). Może przytyła i wyszło jej to na dobre, ale mieszkając w Warszawie przekonałam się niejednokrotnie, jak bardzo zdjęcia czy ekran przekłamują rzeczywistość. Najbardziej wyglądem w realu zaskoczyła mnie właśnie ona i Maja Hyży (choć Maję akurat poznałam).