Kylie Jenner (22 l.) może pochwalić się największymi zarobkami spośród całej rodziny Kardashian-Jenner. Młoda kobieta fortunę zbiła na firmie kosmetycznej, na punkcie której oszalały fanki z całego świata. Dzisiaj Kylie jest najmłodszą miliarderką na świecie, może pochwalić się okładką Forbes’a. Regularnie młoda Jennerka dba by było głośno o jej kosmetykach zapraszając do współpracy różne gwiazdy. Tym razem Jenner przedstawiła kolaborację z Olivierem Rousteing’iem, który jest dyrektorem kreatywnym francuskiego domu mody Pierre Balmain.

Fani zaniepokoili się zdjęciem w lustrze, które dodała Kylie Jenner. Uznali, że rozstała się z Travisem Scottem

Kylie Jenner jest poważnie chora! Gwiazda nie może nawet latać samolotami

Kylie Jenner ogłosiła, że ​​jest bardzo chora i będzie musiała przegapić ważny występ podczas Paris Fashion Week22-letnia potentatka makijażowego biznesu podzieliła się tą wiadomością na Twitterze, a przedstawiciel Jenner potwierdził, że jest w szpitalu pod stałą opieką lekarzy, ale dobrze sobie radzi. Według TMZ, Jenner walczy z chorobą i ma „poważne objawy grypopodobne”, w tym nudności i zawroty głowy.  

Jak pewnie wiecie, miałam pojawić się na pokazie Balmain na Paris Fashion Week, aby zaprezentować naszą wspólną kolekcję produktów do makijażu. Niestety jestem bardzo chora i nie mogę podróżować. Bardzo żałuję, że nie będę mogła uczestniczyć w show, ale wiem, że niesamowita ekipa i moi przyjaciele pomogą mi być tam duchem. Stworzenie tej kolekcji było moim marzeniem. Chciałam, żebyście mogli doświadczyć jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Jestem bardzo dumna z tej kolekcji, Olivera i naszej przyjaźni. W tych produktach naprawdę widać wizję i kreatywność – pisała Jennerka.

Kylie Jenner choruje na zwykłą grypę?

Jenner była również nieobecna na Rozdaniu Nagród Emmy’s w niedzielę, po tym jak miała wręczyć statuetkę za wybitny program konkursowy ze swoimi siostrami, Kim Kardashian West i Kendall Jenner. Może dobrze, że się nie pojawiła, gdyż siostry zostały wyśmiane przez publiczność. Źródło z bliskiego środowiska Kylie Jenner powiedziało, że przegapiła prezentację, ponieważ jej stan zdrowia nie jest najlepszy.

Mimo wszystko Kylie nie zdradziła na co może być chora. Niewiadoma spowodowała, że mnóstwo fanów zaczęło snuć różne teorie. Są tacy, którzy uważają, że Jenner jest w kolejnej ciąży i znowu chce wszystkich nabrać.

A Wy jak uważacie, na co może chorować Kylie Jenner? Napiszcie w komentarzach poniżej 🙂

ZOBACZ WIĘCEJ:

Travis Scott przepytuje Kylie Jenner. Dyskutują o swoim życiu seksualnym

Kylie Jenner o siostrach. Zmuszają ją do płacenia

Nowa BFF Kylie Jenner. Kim jest Anastasia Karanikolaou?

 

View this post on Instagram

Wild 💛🐆

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

Balmain Baby

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie Jenner

Kylie Jenner na premierze filmu Netflix Travis Scott ” Look Mom I can Fly” Fot: Forum, Mega Agency

Kylie Jenner

Kylie Jenner w podróży po Europie z okazji swoich 22 urodzin. Fot.Forum.

Kylie Jenner Travis Scott

Travis Scott, Kylie Jenner i córka Stormi Webster pojawili się na premierze filmu na Netflixie, opowiadającym io wczesnym życiu i dorastaniu rapera. Fot.Forum, Mega Agency.

Kylie Jenner Travis Scott

Travis Scott, Kylie Jenner i córka Stormi Webster pojawili się na premierze filmu na Netflixie, opowiadającym io wczesnym życiu i dorastaniu rapera. Fot.Forum, Mega Agency.

Sonda

poll-violet

Wybierz, jak się dzisiaj czujesz :)

1

2

3

4

5