Polski „Żywy Ken„, czyli Michał Przybyłowicz przyszedł na otwarcie nowego salonu medycyny estetycznej w Warszawie. Kozaczek rozmawiał z nim o zabiegach i operacji plastycznej implantu klatki piersiowej.

Polski „Żywy Ken” o swoich zabiegach

HIT! Czy Żywy Ken uratuje RYBĘ? (VIDEO)

Regularnie odwiedzam tego typu salony, ale raz dwa razy na tydzień to jest minimum. (…) Ze mną nie ma problemu, bo ja uwielbiam wszystko testować, wykonywać wszelkiego rodzaju zabiegi, więc wystarczy stworzyć odpowiedni opis i jestem pierwszy – mówi nam polski Ken.

Zapewnia, że nie obawia się powikłań, ale raz za miał problem z paraliżem. Zobacz cały wywiad!

Krzysztof Gojdź o polskim Kenie

Krzysztof Gojdź, znany lekarz gwiazd – jakiś czas temu wyjechał do Stanów Zjednoczonych i otworzył swoją klinikę w Miami. Zobaczył najnowsze zdjęcia polskiego „Żywego Kena”. Zdecydował wyrazić swoją opinię na Facebooku i w ostrych słowach ostrzega pacjentów:

Oto jak wygląda poziom medycyny estetycznej w Polsce po wyjeździe Dr Gojdzia…
Kto to robi? Gdzie jest etyka lekarza czy kosmetologa? Chociaż myślę, że raczej jakiejś lekarki, bo niestety duża część moich „koleżanek” po fachu tak już tez wygląda. Naszprycowane do granic pęknięcia twarzy. Przerysowane bardziej niż postacie z kreskówek. Opamiętajcie się! To ma i będzie miało swoje konsekwencje w przyszłości! – pisze Gojdź.

Apeluje, aby mieć twarz, a nie oszprycowaną d**ę pawiana. Zwraca się do kolegów i koleżanek z branży, którzy się zapomnieli: „nie róbcie krzywdy dziewczynom i też jak widać… chlopakom!„.

Nauczcie się dobrego fachu – tylko nie w Polsce w tych dramatycznych szkółkach medycyny estetycznej. Tam was niczego dobrego nie nauczą. Ten poziom “nauczania” w Polsce jest wyjątkowo płytki. To reprezentanci tych szkół bronili kiedyś słynnej dupy pawiana, bo utożsamiali się z tą robotą. To oni reprezentują ten poziom. Z daleka od nich – ostrzega lekarz.

U Kasi Warnke OSTRA KŁÓTNIA Gojdzia z innym lekarzem medycyny estetycznej

Apeluje również do pacjentów, aby najpierw patrzyli, jak wygląda osoba, do której przychodzi się na zabieg. Ostrzega:

Opamiętajmy się w tym botoksowaniu i ostrzykiwaniu. Miejmy swoje własne rysy twarzy. Bądźmy sobą. Uciekajmy od tych monstrum.

Oto jak wyglada poziom medycyny estetycznej w Polsce po wyjeździe Dr Gojdzia…Kto to robi? Gdzie jest etyka lekarza…

Gepostet von Dr Chris Gojdz / Dr Krzysztof Gojdź am Mittwoch, 23. September 2020