Abby Choi, znana modelka i influencerka z Hong Kongu została brutalnie zamordowana. Jej ciało zostało poćwiartowane, ugotowane, a następnie rozrzucone, m.in. w okolicznych zbiornikach wodnych, by nie można było zidentyfikować ciała.

Dublerka Nicole Kidman i Cameron Diaz zamordowana

4 członków tej samej rodziny oskarżonych o morderstwo pojawiło się w sądzie w poniedziałek po tym, jak policja powiedziała, że znalazła coś, co uważa się za części jej rozczłonkowanego ciała, poinformował publiczny nadawca RTHK.

Były mąż Choi, 28-letni Alex Kwong, jego 31-letni brat Anthony i ich ojciec, 65-letni Kwong Kau, zostali oskarżeni o morderstwo. Matka Alexa Kwonga, Jenny Li (63 l.), jest oskarżona o oszukiwanie wymiaru sprawiedliwości, donosi RTHK. Wszystkim 4 osobom odmówiono zwolnienia za kaucją.

https://www.instagram.com/p/CorCxMiSHbn/?utm_source=ig_web_copy_link

Abby Choi zamordowana z powodu pieniędzy

W ostatnią niedzielę śledczy zidentyfikowali czaszkę, kilka żeber i włosów, które uważa się za szczątki Abby Choi, w dużym garnku na zupę ze stali nierdzewnej. Brakuje innych części ciała, w tym tułowia i rąk Choi.

Hollywood opłakuje zamordowaną Polkę, która pracowała z m.in. Kardashiankami

Policja poinformowała, że 2 dni po zgłoszeniu zaginięcia Abby Choi, w domu w dzielnicy Tai Po w Hong Kongu znaleziono części jej ciała. W domu znaleziono także krajalnicę do mięsa, piłę elektryczną i trochę odzieży.

Były mąż Choi został aresztowany w sobotę na przystani promowej na jednej z odległych wysp miasta, gdy chciał opuścić Hong Kong łodzią z dużą ilością gotówki i drogimi zegarkami. Jego brat i rodzice zostali zatrzymani w piątek.