Angela „Angie” Kukawski została znaleziona martwa z raną kłutą w bagażniku swojego samochodu. Managerka gwiazd została najprawdopodobniej zamordowana przez swojego chłopaka. Kukawski reprezentowała wiele celebrytów, w tym Kim Kardashian, Nicki Mina, Kanye Westa, pracowała również dla rodziny 2Paca.

„Ale fajne” – Kim Kardashian zachwyca się prezentem od swojej matki

Kim była znana Polka w Hollywood?

Angela Kukawski mieszkała w Los Angeles i od lat pracowała w prestiżowej agencji Boulevard Management w Woodland Hills. Firmy specjalizującej się w „usługach zarządzania finansami dla artystów, sportowców i osób o wysokiej wartości netto”.

22 grudnia zgłoszono jej zaginięcie, a następnego dnia została znaleziona martwa w bagażniku samochodu przez policję w Los Angeles.

Zamordowaną Polkę opłakują gwiazdy

Policja z Los Angeles uważa, że ​​chłopak Kukawskiej, 49-letni Jason Barker Sr., rzekomo zabił mamę pięciorga dzieci w ich mieszkaniu w Sherman Oaks, zanim włożył jej ciało do samochodu i pozostawił pojazd w innym miejscu.

Rodzina Kardashian wydaje oświadczenie w sprawie szokującego morderstwa ich byłej menadżerki

Wieloletnia kierowniczka finansów największych hollywoodzkich gwiazd, Angela „Angie” Kukawski, została rzekomo zadźgana nożem i wepchnięta do bagażnika swojego samochodu, twierdzą funkcjonariusze organów ścigania.

Rodzina Kardashian-Jenner, jak i Nicki Minaj wydali oficjalne oświadczenia w sprawie straty swojej wieloletniej współpracowniczki.

Rodzina Kardashian wydaje oświadczenie w sprawie szokującego morderstwa ich byłej menadżerki