Antek Królikowski dzień po swoich 34. urodzinach został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem narkotyków. Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że aktor został przebadany pod kątem alkoholu i narkotyków. Po otrzymaniu wyników okazało się, że jest trzeźwy, jednak narkotest wykrył, że znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Wywołało to kolejną już aferę z Królikowskim w roli głównej, a w mediach rozgorzała prawdziwa dyskusja, w której internauci sugerowali, że aktor udaje i wcale nie jest chory na stwardnienie rozsiane oraz „imprezuje po klubach i wciąga biały proszek”.

Ostatecznie sam Królikowski wydał oświadczenie, by zatrzymać coraz bardziej nakręcającą się aferę i oskarżenia. W oświadczeniu zaznaczył, że narko-test wykrył obecność THC, którym „wspomaga swoje leczenie”:

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopii. Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień. Ponadto tegorocznych urodzin nie świętowałem w żadnym warszawskim klubie.

Antoni Królikowski wydał oświadczenie po zatrzymaniu!

Prawniczka Izabela staje w obronie Antka Królikowskiego

Teraz w obronie Antka Królikowskiego stanęła jego nowa dziewczyna, prawniczka Izabela, z którą zdradził ciężarną wówczas Joannę Opozdę. W jednym z wywiadów, Antek Królikowski, który coraz chętniej otwierał się w temacie nowej ukochanej wyznał, że „Izabela jest jego aniołem”, trwała u jego boku i pomogła mu „przetrwać najgorsze”.

Na Instagramie Izabeli pojawiła się seria relacji InstaStories, które nie pozostawiają złudzeń i jasno nawiązują do ostatniej sytuacji z jej ukochanym w roli głównej. Kobieta między innymi opublikowała zdjęcie z kubkiem kawy w ręce i podpisem: „Smacznej kawusi, j**ać kapusi”, zdjęcie psa w samochodzie z podpisem „A Marysia nie ma uprawnień” oraz mema: „Sprawdzone źródło? Moja intuicja. Jak dotąd niezawodna”.

Jej relacje niewątpliwie są odpowiedzią na liczne ataki i oskarżenia, które padły pod adresem Królikowskiego. Prawdopodobnie nawiązują również do Joanny Opozdy, która choć nie została bezpośrednio przywołana do tablicy, przez niektórych internautów stojących po stronie Antka, została uznana za osobę odpowiedzialną za anonimowe zgłoszenie funkcjonariuszom informacji o jego stanie:

Do zatrzymania doszło około 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania – pisał Królikowski w swoim oświadczeniu.

Nowa partnerka Antka Królikowskiego broni go w social mediach, fot. Instagram

Nowa partnerka Antka Królikowskiego broni go w social mediach, fot. Instagram

Nowa partnerka Antka Królikowskiego broni go w social mediach, fot. Instagram

Nowa partnerka Antka Królikowskiego broni go w social mediach, fot. Instagram

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

Antek Królikowski pierwszy raz OD GRUDNIA wrócił na Instagram! Zaniepokoił fanów nowym zdjęciem

pasekkozak

Antek Królikowski CZULE o ukochanej Izabeli: „Jest moim aniołem. Razem przetrwaliśmy NAJGORSZE”

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA