Meghan Markle (38 l.) i Książę Harry (35 l.) są na ustach całego świata. Od kiedy poinformowali, że zamierzają odsunąć się od pełnienia królewskich obowiązków opinia publiczna nie daje im spokoju. Nie ma co się dziwić, gdyż podobne sytuacje nie często zdarzają się w rodzinie królewskiej, która robi co może by uniknąć skandalu. Księżna Meghan miała co do tego inne plany.

WOW! Selena Gomez w tej stylizacji wygląda jak Meghan Markle (FOTO)

Premier Kanady wypowiedział się o Meghan i Harry’m

Meghan Markle i Książę Harry już niedługo nie będą pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej i staną się niezależni finansowo.

Premier Kanady w wystąpieniu publicznym, podczas telewizyjnego wywiadu dla Global News zapowiedział, że jego naród jest „bardzo wspierający” dla Księżnej i Księcia. Powiedział również, że Kanadyjczycy powitają Meghan i Harry’ego z otwartymi ramionami – dodał również, że jest jeszcze wiele rzeczy do ustalenia, jednak bardzo się cieszy, że Meghan i Harry zamieszkają w Kanadzie.

Decyzja Meghan i Harry’ego o odłączeniu się od rodziny królewskiej zmroziła opinię publiczną. Ogłosili,  że wkrótce będą dzielić swój czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną – ale nie określili dokładnie, gdzie zamierzają zamieszkać.

Królowa Elżbieta II wydała oficjalne oświadczenie, w którym wyraziła zgodę na decyzję Harry’ego i Meghan o ustąpieniu od królewskich obowiązków, stwierdziła, że ​​rzeczywiście zamieszkają w Kanadzie na pół etatu. Para królewska spędziła prawie dwa miesiące poza Londynem, mieli przerwę od obowiązków królewskich a gdy wrócili, podzielili się z opinią publiczną szokującą informacją, która namieszała na królewskim dworze.

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle ZAPROSIŁA dziennikarza na drinka? Nie zostawił na niej suchej nitki

Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. To zdjęcie stało się już viralem

Przyjaciele Meghan Markle są wstrząśnięci jej zachowaniem. „Ucieka, gdy robi się ciężko

Księżna Meghan Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Cover Images

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Reuters