Cały świat huczy od plotek, od kiedy Meghan Markle (38 l.) i Książę Harry poinformowali o odejściu od rodziny królewskiej. Ich decyzja wywoła wielką lawinę hejtu wśród opinii publicznej. Udało się dotrzeć do opinii przyjaciół i krewnych Markle, którzy podobno wcale nie są zaskoczeni „ucieczką” księżnej Sussex i jej męża.

Jak dobrze znasz Meghan Markle?! Weź udział w naszym quizie i sprawdź wiedzę o Księżnej Sussex

Przyjaciele Meghan Markle spodziewali się, że Księżna opuści rodzinę królewską

Meghan spędziła zaledwie trzy dni w Wielkiej Brytanii,  po powrocie z dwumiesięcznego urlopu w Kanadzie. Markle i książę Harry sensacyjnie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków i zapowiedzieli niezależność finansową. Przy okazji nie poinformowali rodziny królewskiej – nie mówiąc już o królowej – o swoich planach.

Zaledwie 20 miesięcy – tyle czasu zajęło Meghan przekonywanie do siebie opinii publicznej. Chciała być nową Księżną Dianą, ale jednak jej nie wyszło. Markle zdecydowała, że nie może dostosować się do rygorystycznych obowiązków królewskich.

Daily Mail podał, że według sondażu 71 procent społeczeństwa uważa, że ​​Harry i Meghan nie mieli racji, nie mówiąc wcześniej Królowej o swoich planach. Ich decyzja wywołała ogromne oburzenie w Wielkiej Brytanii. Sam Prezydent Stanów Zjednoczonych –  Donald Trump wyraził współczucie dla Królowej i nazwał decyzję Harry’ego i Meghan „smutną.

Żadna z tych osób – która wie, jak zachowuje się Meghan i jakie są stosowane przez nią strategie – nie jest zaskoczona, że ​​ta uparta kobieta weszła w rodzinę królewską a później ucieka i planuje nowe życie w Kanadzie – powiedziała krewna Markle w rozmowie z Daily Mail 

Oczywiście nie podjęła tej decyzji sama. Książę Harry, który tak entuzjastycznie mówił o pracy, którą razem z Meghan wykonaliby, kiedy ogłoszono ich zaręczyny, podobno dopiero teraz poczuł, jak szum wywołała ich decyzja.

 Planowano to od miesięcy. Ona prowadzi kampanię. To nie jest tylko wyjście z rodziny królewskiej. Jest to strategia długoterminowa, która została uruchomiona jakiś czas temu – powiedział informator 

Jej idealne życie księżniczki nie wyglądało tak, jak wymarzyła to sobie Meghan. Myślała, że ​​będzie w stanie kontrolować własną narrację, a za to czuła się ograniczona przez sztywne, królewskie reguły. 

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum

Czekamy na kolejny ruch ze strony Meghan i jej męża Harry’ego.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. To zdjęcie stało się już viralem

Meghan Markle ZAPROSIŁA dziennikarza na drinka? Nie zostawił na niej suchej nitki

Książę Harry CHCIAŁ porozmawiać z Królową, ale nie został WPUSZCZONY przez dworzan

Meghan Markle

Fot.Forum, Backgrid USA

Meghan Markle

Fot.Forum, Backgrid USA

Meghan Markle

Fot.Forum,Backgrid UK