Selena Gomez (27 l.) intensywnie promuje swoją najnowszą płytę „Rare”. Piosenkarka z tego powodu pojawia się w różnych rozgłośniach radiowych, czy udziela telewizyjnych wywiadów. Jednego dnia przebierała się kilka razy. Sprawdźcie w jakiej stylówce wyglądała najlepiej.

Selena Gomez i Hailey Bieber WPADŁY na siebie w restauracji! Była dziewczyna Justina zabrała głos w tej sprawie

Piękna Selena Gomez w dwóch stylizacjach jednego dnia

Selena Gomez przez lata wyrobiła sobie opinię osoby, która ma doskonałe wyczucie stylu. Piosenkarka zawsze jest ubrana odpowiednio do okazji. Oczywiście zdarzały się jej drobne wpadki w stylizacjach, jednak szybko odeszły w niepamięć. Gomez lubi eksperymentować z modą i wychodzi jej to naprawdę super!

Promując płytę wokalistka udzieliła wielu wywiadów. W jednym z nich wyjaśniła, co dzieje się, kiedy wychodzi na miasto i czy w ogóle może normalnie spędzić dzień.

Wiesz, nie zwracam na siebie zbyt dużej uwagi, więc przez większość czasu ludzie zastanawiają się czy to aby na pewno jestem ja, a potem jakby to ignorowali. Podoba mi się to, że jestem w stanie wyjść na miasto, ale próbowałam przejść niezauważona w Paryżu i to nie zadziałało. Miałam beret, puchową kurtkę, a potem zakryłam szalikiem kawałek twarzy – powiedziała Gomez

Sel w kaszmirowym swetrze i rozkloszowanych dżinsach stylizowanych na lata 70. wyglądała swobodnie, ale przy tym efektownie. Prostą stylizację dopełniła dodatkami w kolorze brązowym. Postawiła na vintage torebkę i buty w motyw wężowej skóry. Jej makijaż robił największe wrażenie. Zdecydowała się na podkreślające „kocie oko”.

Selena Gomez

Fot.Forum/BACKGRID USA

Selena Gomez

Fot.Forum/BACKGRID USA

Drugą stylizacją Gomez zachwyciła wszystkich. Wybrała elegancki, damski garnitur w ceglastym kolorze. Ten kolor królował jesienią, ale wokalistka udowodniła, że ​​trend jest obecny również w 2020 roku. Gwiazda muzyki pop wybrała spodnie Gauge81, które połączyła z pasującą kolorystycznie górą. Włosy miała związane w ciasnego koka a na nogi założyła te same buty co wcześniej.

Gomez może ubrać na siebie cokolwiek a i tak będzie wyglądać perfekcyjnie.

Selena Gomez

Fot.Forum/BACKGRID USA

Selena Gomez

Fot.Forum/BACKGRID USA

Zarówno jak, jak i Księżna Meghan znają się na modzie. Obie w nowym roku pokazały się w podobnych kolorystycznie stylizacjach. Myślicie, że Sel zainspirowała się Meghan?

Selena Gomez Meghan Markle

Fot.Forum/Backgrid USA

W której stylizacji bardziej się Wam podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez wodzi wzrokiem za Robertem Downey Jr. na premierze „Dolittle” (ZDJĘCIA)

Selena Gomez w BIKINI na plaży. Towarzyszył jej mężczyzna (ZDJĘCIA)

Selena Gomez PŁACZE na Instagramie

Selena Gomez

Fot.Forum/Backgrid USA

Selena Gomez

Fot.Forum/Matrix