Jill Messick, słynna hollywoodzka producentka filmowa i menadżerka, w środę popełniła samobójstwo. Messick miała rzekomo ułatwiać Harveyowi Weinsteinowi molestować seksualnie młode aktorki, w tym jej podopieczną Rose McGowan.

Szok! Uma Thurman szczegół po szczególe opowiada o byciu molestowaną!

W 1997 Messick była menadżerką McGowan. W tym czasie aktorka miała być zgwałcona przez Weinsteina. Prawnicy Harveya zaprzeczyli informacjom i twierdzą, że oskarżenia to tylko aktorki performance.

McGowan w odpowiedziała na swoim Twitterze, że jej menadżerowie i asystenci byli współwinni jej tragedii.

Weinstein został UDERZONY w restauracji: Jesteś kawałkiem g**na! (VIDEO)

Messick pomagała młodym dziewczynom dostać się na ekran. Oskarżenia McGowan wplątały ją w brudną aferę związaną z hollywoodzkim molestowaniem. Producentka popadła w depresję, aż w końcu odebrała sobie życie.

Pojawiło się oficjalne oświadczenie zrozpaczonej rodziny tragicznie zmarłej producentki:

– Ciągłe powtarzanie jej nazwiska w nagłówkach gazet jako współwinnej tragedii i desperacka próba odzyskania przez Harveya dobrego wizerunku były dla niej wyniszczające.

Postanowiła milczeć i nie komentować tych absurdalnych oskarżeń. Bała się, że skrzywdzi inne niewinne osoby. Teraz, gdy Jull nie może już się bronić, nadszedł czas, aby ujawniono prawdę.

W styczniu 1997 r. Jill była menedżerem w Addis Wechsler. Jednym z jej pierwszych klientów była Rose McGowan, a jednym z pierwszych obowiązków Jill było zorganizowanie spotkania z Harveyem Weinsteinem podczas Sundance Film Festival. Po spotkaniu Rose powiedziała Jill, co się stało – zdjęła ubranie i weszła do wanny z hydromasażem – był to błąd, którego Rose natychmiast pożałowała. Rose nigdy nie użyła słowa „gwałt”. Mimo to Jill zdała sobie sprawę, że Harvey zrobił coś nielegalnego. Natychmiast udała się do swoich szefów. Powiedzieli Jill, że poradzą sobie z tą sytuacją.

Jak wynika z oświadczenia, zmarła producentka próbowała za wszelką cenę zapobiec brutalnym działaniom Weinsteina. Przypłaciła to wstydem, oskarżeniami, złą sławą – i niestety – utratą życia. Miała 50 lat.

Jak długo jeszcze potrwa pranie brudów Hollywood?

Szok! Menadżerka popełniła samobójstwo przez Weinsteina i McGowan

Szok! Menadżerka popełniła samobójstwo przez Weinsteina i McGowan

Szok! Menadżerka popełniła samobójstwo przez Weinsteina i McGowan

Szok! Menadżerka popełniła samobójstwo przez Weinsteina i McGowan