Problemy medyczne Britney Spears (41 l.) są „o wiele bardziej złożone”, niż sądzą jej fani. Osoby bliskie piosenkarce, a także rodzina, która zna dokładnie jej medyczną kartę, martwią się o przyszłość piosenkarki.

Rośnie niepokój o Britney Spears wśród doniesień, że jej wewnętrzny krąg zaplanował interwencję w jej sprawie, co sprawiło, że Britney Spears wybuchła wściekłością w social mediach, „Oczywiście jest wielu ludzi, którzy nie chcą dla mnie dobrze!!!”

Bliscy martwią się o Britney Spears, planują interwencję

Jednak osoby, które ściśle współpracowały ze Spears, twierdzą, że nie powinna być zamykana z powrotem w kolejnym konserwatorium. Nawet jeśli nadal potrzebuje jakiejś formy pomocy lub opieki.

Britney Spears i jej problemy psychiczne

Nikt poza bardzo wąskim kręgiem konserwatorskim nie wie, jaki jest naprawdę stan zdrowia Britney […] Gdyby ludzie znali rzeczywisty stan zdrowia Britney, myślę, że ujawniłoby to, że jej problemy psychiczne są znacznie poważniejsze, niż ludzie sądzą […] Bez względu na jej stan psychiczny niekoniecznie jest właściwe, aby znajdowała się pod opieką konserwatorską. Są mniej brutalne sposoby radzenia sobie z takimi chorobami, wyznało źródło bliskie artystce serwisowi Page Six.

Britney Spears już nie istnieje. Poznajcie River Red

Britney Spears została umieszczona pod ścisłą opieką konserwatorską w 2008 roku po kryzysie psychicznym. W tym czasie jej ojciec Jamie Spears (70 l.) przejął kontrolę nad jej finansami i leczeniem. Jednak po wielu publicznych słowach krytyki został on zawieszony we wrześniu 2021 roku.