Najbliższy krąg znajomych Britney Spears „coraz bardziej się o nią martwi” i mają zamiar przeprowadzić interwencję. Gwiazda ponoć przechodzi znów trudny okres, donosi magazyn PEOPLE.

Britney Spears w coraz gorszym stanie

Krąg najbliższych osób Spears miał zaplanowaną interwencję dla 41-letniej piosenkarki”, ale został odwołany w ostatniej chwili. Spotkała się jednak z lekarzem w środę wieczorem – i chociaż spotkanie poszło dobrze, kolejne kroki są niejasne.

„Britney zachowuje się coraz bardziej chaotycznie, a jej otoczenie jest coraz bardziej zaniepokojone” – mówi źródło. „Często nie śpi całą noc, śpi w ciągu dnia i ma dużo złości”.

Przerażeni stanem fani Britney Spears masowo dzwonili na policję. Biuro szeryfa zdaje raport z tego, co się dzieje

Inna osoba z kręgu Spears mówi PEOPLE, że sprawy za kulisami są „bardzo trudne” i „absolutnie chaotyczne”, dlatego też bliscy chcą interweniować.

„Wszyscy mieli nadzieję, że Britney uda się przekonać do szukania leczenia, zanim sytuacja się pogorszy, ale wiedzieli, że nie będzie to łatwe” – mówi źródło. „Wiele przeszła i jest coraz bardziej wojownicza”.

Informator dodaje, że Sam Asghari, którego Spears poślubiła w czerwcu po sześciu latach związku, „pomaga jak tylko może”.

Minął nieco ponad rok, odkąd Spears zakończyła życie pod kuratelą, pod którą została umieszczona w 2008 roku po rzekomych problemach z psychiką.

Ojciec Britney Spears mieszka w przyczepie (?!) i mówi o tym, jak uratował życie córce

 

Forum

*Forum