W ramach akcji #24hGordonChallenge Lara Gessler postanowiła zostać kulinarnym mentorem dla Aleksandry Domańskiej i nauczyć aktorkę profesjonalnego gotowania. Obie bohaterki, podjęły się trudnego wyzwania i przez cały dzień serwowały gościom cukierni „Cukier Puder” najróżniejsze potrawy.

Lara Gessler ma już nowego faceta? Zobaczcie zdjęcia

Dziewczyny zaserwowały nam francuskie śniadanie. Na talerzu znalazły się słodkie tosty z bitą śmietaną, borówkami, malinami i musem malinowym. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć, jak Ola ubija śmietanę, a Lara przyrządza mus z malin, więc wszystko, co trafiło na talerz, było bardzo świeże. Tosty niesamowicie mięciutkie i jeszcze ciepłe. To wszystko w połączeniu ze świeżymi owocami, za którymi bardzo tęsknimy – istne „niebo w gębie”.

Lara Gessler tłumaczy, że uwielbia wyzwania i lubi zdobywać nowe doświadczenia, dlatego bez zastanowienia przyjęła propozycje BBC.

Cieszę się również z tego, że to właśnie Ola, którą prywatnie bardzo lubię i o której wiem, że jest ciekawa kuchni, jest dziś moim uczniem

– powiedziała Lara.

Aleksandra Domańska często wspomina w mediach społecznościowych, że nie ma dużych umiejętności kulinarnych.

Szczerze? Myślałam, że moje aktorskie zdolności bardziej mi dziś posłużą, ale szybko przekonałam się, że to był błąd. Lara jest absolutną profesjonalistką, stąd poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko i nie ma miejsca na uniki

– wyznała Ola.

Każdy, kto zna Olę Domańską, wie jak bardzo żywiołowo i spontanicznie potrafi reagować na różne sytuacje. Z kolei Lara Gessler dała się poznać jako spokojna i bardzo opanowana osoba. Jak więc im poszło? Czy dziewczyny zgrały się podczas wspólnej pracy w kuchni?

24hGordonChallenge (5) min

Zapytaliśmy o to Larę i Olę.

Córka Magdy Gessler czuła się bardzo dobrze w roli nauczyciela. Tłumaczy, że Ola jest osobą ciekawą, lubiącą wyzwania, więc praca poszła sprawnie.
Lara też podkreśla, że sama należy do osób spokojnych, które z natury się nie unoszą się i najważniejsze dla niej jest widzieć chęć do nauki w drugiej osobie.

Dodaje, że jeśli nie dostrzega szczerych chęci i zaangażowania we współpracowniku, woli po prostu rozejść się w dobrej atmosferze, jednak podkreśla, że zdarza się jej to rzadko.

Natomiast Ola tłumaczy, że Lara jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Poznały się w programie „Ameryka Express” i do dzisiaj mają ze sobą bardzo dobry kontakt.

Lara Gessler pokazała GOŁĄ pupę na Insta. Reakcja Magdy: jestem wzruszona

Praca w kuchni nie należy do łatwych i z pewnością może być stresująca i odpowiedzialna. Tym bardziej, kiedy Ola ma na naukę tylko 24 h. Jednak aktorka zaznacza, że radzi sobie ze stresem. Tego wymaga jej zawód, więc najważniejsze jest dla niej, żeby wykonywać zadania najlepiej, jak potrafi.

#24hGordonChallenge to akcja realizowana w ramach promocji programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” na kanale BBC Lifestyle. Pierwszy odcinek już w środę o godzinie 21:55.

24hGordonChallenge (26) min
24hGordonChallenge (9) min
24hGordonChallenge min