Od śmierci Michaela Jacksona minął już jaki czas, jednak ciągle na jaw wypływają nowe fakty na temat życia wokalisty. Jackson nie schodził ze świecznika, jednak starał się za wszelką cenę chronić swoją prywatność i rodzinę. Jego przyjaciel, uznany producent Babyface zdradził, w kim podkochiwał się Michael.

9 lat temu zmarł Michael Jackson – co robią dziś jego dzieci? (ZDJĘCIA)

Przyjaciel Michaela Jacksona zdradził, w jakiej aktorce kochał się wokalista

Śmierć Michaela Jacksona, który zginął mając zaledwie 50 lat do dzisiaj jest przedmiotem wielu spekulacji. Babyface, uznany producent muzyczny i autor tekstów piosenek zdradził szczegóły z życia wokalisty. Na przestrzeni lat producent współpracował z takimi artystami jak: Madonna, Celine Dion, Pink, czy właśnie Michael i Janet Jackson. Babyface i Jacksona połączyła przyjaźń, byli ze sobą naprawdę blisko. Michael czuł, że może mu ufać i zwierzał mu się nawet z sercowych dylematów.

Po latach, producent wyjawił, w kim podkochiwał się Jackson. Zdradził nawet, ze zamierzał zaprosić swoją sympatię na randkę.

Pewnego razu Michael do mnie zadzwonił. Powiedział: Babyface, czy wiesz kim jest Halle Berry? Znasz ją?. Gdy odparłem, że ją znam, zapytał mnie: Możesz coś dla mnie zrobić? Chciałbym do niej zadzwonić. Chciałbym zaprosić ją na randkę – wyjawił  producent.

Jackson chronił swoje życie prywatne. Fotoreporterzy  podążali za nim jak cień, gdziekolwiek się pojawił – dlatego nie chciał wystawiać swojego życia uczuciowego na ocenę innych osób.

Wypytałem więc trzech agentów, bo nie znałem numeru Halle Berry. W końcu udało mi się z nią skontaktować, a jej menedżerowi powiedziałem: ‚Tak, Michael chce zaprosić ją na randkę’” – wspominał Babyface.

Michael Jackson w czasach świetności.

Michael Jackson, fot.Forum

Babyface nie zdradził jednak, jako zakończyła się ta historia, czy Jackson spotkał się z aktorką? Sama Halle Berry nie komentuje tych doniesień.

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Michael Jackson został ZAMORDOWANY?!

Jak zareagowałby Michael Jackson na romans Paris z Carą? Odpowiedź ZASKAKUJE!

Paris Jackson wystąpi w filmie w NIETYPOWEJ roli. Zagra… Jezusa!

Michael Jackson

Michael Jackson, fot.Forum

Halle Berry w przeszłości zawróciła w głowie Michaelowi Jacksonowi.

Halle Berry, fot.Forum/BACKGRID USA