To nie są pierwsze kroki Paris Jackson w show-biznesie. Córka Króla Popu już miała okazję zagrać w kilku filmach, serialach, teledyskach, a także próbowała swoich sił jako modelka. Na koncie ma nawet sesję zdjęciową dla australijskiego „Vogue’a”. Teraz znów pojawi się na ekranie.

Paris Jackson wyruszyła w trasę koncertową z chłopakiem. Publiczność jest nią zachwycona

Paris Jackson zagra Jezusa!

Film, w którym zagra Paris to thriller „Habit”, który ma opowiadać o młodej imprezowiczce (w tej roli Bella Throne), która zostaje uwikłana w sprawę związaną z handlem narkotykami. Dziewczyna chce uniknąć odpowiedzialności, więc postanawia się przebrać za zakonnicę. O głównej bohaterce wiadomo jeszcze jedno. Ma fetysz…. Jezusa. To właśnie w niego wcieli się córka Michaela Jacksona.

Reżyserką filmu jest Janell Shirtcliff, która jest także, po części, odpowiedzialna za scenariusz. Napisała go wraz z Suki Kaiser. Producentem filmu jest natomiast Donovan Leitch, który wyznał, że inspirował się wczesnymi obrazami Quentina Tarantino. W obsadzie ma znaleźć się sporo muzyków rockowych. Rockowa ma być także ścieżka dźwiękowa.

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Córka Michaela Jacksona zachwyca sylwetką na imprezie w Hollywood

Lady Gaga znów ZAGRA w filmie! Wcieli się w żonę Gucciego

Bella Thorne wkradła się do domu byłego faceta. Musieli wzywać policję

Paris Jackson zagra Jezusa w filmie "Habit"

Paris Jackson w roli Jezusa w filmie „Habit”/fot. Forum

View this post on Instagram

Nun -ya-business New week new movie 🌹

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Paris Jackson w różowej sukience

Paris Jackson/fot. Forum