Donald Trump (74 l.) nie został wybrany prezydentem USA po raz kolejny. Polityk nie raz szokował swoimi wypowiedziami, które były rasistowskie czy seksistowskie. Teraz przyjaciółka Ivanki z dzieciństwa, Lysandra Ohrstrom, opisała koszmarne wspomnienia z młodości, związane właśnie z Donaldem Trumpem.

Melania Trump przyłapana na WYPROWADZCE z Białego Domu? Nagranie robi FURORĘ w Internecie

Donald Trump sugerował przyjaciółce Ivanki, że jest gruba

Lysandra Ohrstrom była najlepszą przyjaciółką Ivanki. Spędzała z nią dużo czasu, nocowała w Trump Tower, towarzyszyła podczas sesji zdjęciowych czy zakupów. W nowym eseju opisuje jednak, że musiała zmierzyć się ze skandalicznym zachowaniem jej ojca.

Chociaż nigdy nie pamiętał mojego imienia, wydawał się mieć fotograficzną pamięć co do zmian w moim ciele. Nigdy nie zapomnę tego, jak Ivanka i ja jedliśmy lunch z jej braćmi w Mar-a-Lago, a kiedy pan Trump się z nami przywitał, Don Jr. zdjął z mojego talerza pół kanapki z serem z grilla. Ivanka skarciła go, ale pan Trump wtrącił: „Nie martw się. Ona tego nie potrzebuje. Robi jej przysługę.”

Zdjęcie Trumpów znów HITEM sieci. Pokazuje, jaki Donald ma stosunek do Melanii

Donald Trump

Donald Trump, fot. CARLOS BARRIA / Reuters / Forum

Donald Trump miał zapytać przyjaciółkę Ivanki o to, czy jego córka jest najpiękniejsza w klasie.

Zapytał mnie, czy Ivanka jest najpiękniejszą lub najpopularniejszą dziewczyną w naszej klasie. Zanim dowiedziałam się, że Trumpowie nie mają dystansu do siebie, pamiętam, jak szczerze odpowiedziałam, że prawdopodobnie jest w pierwszej piątce.

SZOK? Jak wyglądała Ivanka Trump PRZED operacjami plastycznymi

Wtedy on sam wskazał dwie dziewczyny z ich klasy.

„Kto jest ładniejszy od Ivanki?” Pamiętam, jak zmieszany zapytał, zanim wskazał dwie dziewczyny. Jedną porównał do młodej Cindy Crawford, podczas gdy druga, jak powiedział, miała świetną figurę.

Ivanka i Lysandra pozostawały blisko przez ponad dekadę, była ona nawet druhną na jej ślubie z Jaredem Kushnerem w 2009 roku. Później jednak oddaliły się od siebie. Przyjaciółka nie popiera jej postępowania.

Widziałam, jak Ivanka zrujnowała wizerunek, nad którym tak ciężko pracowała. Prywatnie przeprowadziłam niezliczone rozmowy z przyjaciółmi, którzy również dorastali z Ivanką, o tym, jak bardzo jesteśmy zbulwersowani, że publicznie nie sprzeciwiła się nominacji Bretta Kavanaugha do Sądu Najwyższego ani żadnej szczególnie odrażającej polityce swojego ojca.

Ivanka Trump

Ivanka Trump fot. Forum/Mega Agency

Ivanka Trump z rodziną

Ivanka Trump z rodziną fot. Forum

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i Melania Trump fot. Reuters / Forum