Anna Lewandowska nie daje wyprowadzić się z równowagi złośliwym hejterkom, choć te robią, co mogą by rozdrażnić trenerkę.

Wczoraj po sieci krążyła wiadomość o tym, że żona Roberta Lewandowskiego urodziła.

Pod wczorajszymi zdjęciami Lewej dyskutowano o tym, kto prowadzi jej profil na IG.

Jesli prawda, ze Anna urodzila to jednak takich zaufanych znajomych nie maja, ktos jednak doniosl pismakom. Ogladam mecz i widze, ze Robert bardzo chce strzelic bramke no i Ania nie dodala zdjecia jak kibicuje, nawet przed tv wiec faktycznie cos jest na rzeczy?? Ale kto w taki mrazie dodaje posty i komentarze na profilach? Bo raczej po porodzie nie mysli sie o takich rzeczach.

mają od tego agencje PR-owe. Nie wierzysz chyba, że 100% treści dodają sami zainteresowani?

kiedys jak zarzucano Ani, ze sama nie pisze postow to zapewniala, ze tylko ona je dodaje i ze zadnych ludzi od tego nie ma. Ale faktycznie chyba jest inaczej – internautki snuły teroie spiskowe.

Zobacz: Anna Lewandowska URODZIŁA? Pudelek: Robert ogłosi to dziś podczas meczu

Tak dodaję sama! Pozdrawiam! – odpisała Ania.

Wszystko jasne?

 

Drogie przyszłe MAMY! Mam dla Was niespodziankę 💪🏻❤ Na swój instagramowy profil, DODAJ zdjęcie pokazujące jak ćwiczysz w CIĄŻY (choćby z moim najnowszym programem). Zdjęcie podpisz hashtagiem #healthymombyann 👉🏻Pamiętaj, aby Twój profil był publiczny, żebym mogła obejrzeć wszystkie fotki 😉😉😉 👉🏻Zabawa trwa do 5 maja (05.05) także na moim facebookowym profilu 👉🏻Wybiorę 2 najciekawsze zdjęcia na instagramie i 2 na facebooku –> do wygrania płyta „Healthy Mom by Ann” z podpisem oraz HEALTHY BOX @foods_by_ann 👌🏻👌🏻👌🏻 Trzymam kciuki! Powodzenia 😀😀😀😀😀😀 #Healthyplanbyann #healthymombyann #annalewandowska #pregnant #workoutbyann #pregnantworkout

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Wiem…wiem…. – pogoda 🙈tej wiosny jeszcze nie dopisuje tak jakbyśmy tego chcieli i pewnie zastanawiacie się, jak zadbać o lepszy nastrój?😀 Mam na to prosty sposób: Motywacja💪🏻 + konsekwencja🤞🏻 = DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE👌🏻 👉🏻 nowy wpis www.annalewandowska.com 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻I know…. – The weather this spring is not helping and you are probably wondering how to take care of a better mood? I have this simple way: Motivation + Consequence🤞🏻 = EXCELLENT MOOD. 👉🏻 new post on my blog www.annalewandowska.com #motivation #workout #weekend #healthymombyann #9months #pregnant #power #healthyplanbyann #AnnaLewandowska #HS #girls #fit #headenshoulders

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)