Red Lipstick Monser, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu (34 l.) wyznała widzom swego kanału na You Tube, że od wielu lat cierpi na zaburzenia odżywiania. Beauty youtuberka zdradziła, że kilka tygodni temu zaczęła terapię.

Zobacz też: Podpis pod zdjęciem True i Chicago wywołał BURZĘ – Khloe Kardashian wpędzi córkę w zaburzenia odżywiania?

Red Lipstick Monster ma zaburzenia odżywiania – wideo, terapia

Ewa otwarcie mówi o swoich problemach z odżywianiem. Podkreśla, że na terapię zdecydowała się nie dlatego, by schudnąć, ale by zapanować nad swoim ciałem i życiem:

To nie jest tak, że ja chciałabym schudnąć, bo chcę wyglądać lepiej. To nie jest tak. Sprawa jest dużo bardziej złożona – zaczęła Red Lipstick Monster.

Youtuberka zdradziła, że jedzenie miało w jej życiu specjalne miejsce:

Z jedzeniem zachowuję się jak osoba uzależniona. Mam do niego chory stosunek i przez te wszystkie lata pielęgnowałam w sobie zaburzenia odżywiania – powiedziała Ewa.

Zobacz też: Miley Cyrus cierpi na zaburzenia odżywiania?

Red Lipstick Monster wspomniała, jak traktowała jedzenie:

Ja jadłam ile się da. Tyle, ile byście mi dali, tyle bym zjadła. Zjadłabym swoją porcję, zjadłabym po wszystkich innych porcje – nie ma problemu. Ból brzucha – gigantyczny. Kiedy? Ile razy? Nawet codziennie – podkreśliła.

W czym jeszcze byłam dobra? W jedzeniu non stop – dodała youtuberka.

Ewa Grzelakowska mówi, że ciągłe jedzenie było dla niej sposobem na załatwienie wszystkich emocji:

Dla mnie jedzenie to było załatwianie wielu emocji – i tych pozytywnych i tych negatywnych – mówi jedna z najbardziej znanych polskich wizażystek.

Red Lipstick Monster w swoim filmie opowiedziała o początkach terapii. Zdradziła, że było jej bardzo ciężko. Opowiedziała, jak zaczęła panować nad uzależnieniem od jedzenia non-stop. Podpowiedziała widzom, którzy mają podobne problemy, na co powinni zwrócić uwagę zaczynając walkę z zaburzeniami odżywiania.

Zobacz: Uczestniczka Top Model szczerze o BULIMII. „Potrafiłam 5 dni nic nie jeść”

To dopiero pierwsze wideo na temat terapii Ewy – na pewno pojawią się kolejne. Trzymamy kciuki za powodzenie terapii, jeśli jesteście ciekawi całej historii Ewy, zajrzyjcie na jej kanał:

 

Ewa Grzelakowska-Kostoglu - blogerka Red Lipstick Monster

Ewa Grzelakowska-Kostoglu – blogerka Red Lipstick Monster, 2019, fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Red Lipstick Monster przyznała, że cierpi na zaburzenia odżywiania

Red Lipstick Monster przyznała, że cierpi na zaburzenia odżywiania, fot. Krzysztof Kuczyk / Forum