Justyna Żak i jej chłopak Paweł dobrowolnie opuścili program Big Brother. Niestety fani są zaniepokojeni relacją w związku swojej idolki. Na temat chłopaka Justyny wypowiedziały się specjalistki.

Big Brother: Justyna Żak nie wytrzymała psychicznie – opuściła program z Pawłem

Justyna Żak i jej chłopak – Paweł Grigoruk

Justyna Żak i  Paweł Grigoruk wczoraj w nocy opuścili Dom Wielkiego Brata. Paweł przychodząc do programu miał wesprzeć Justynę, jednak ona w jego obecności stała się bardziej cicha, wyobcowana i jeszcze bardziej smutna. Justyna przechodziła kryzys i myślała o odejściu z programu. Jak powiedziała na swoim InstaStory dzięki Pawłowi wytrzymała tam dodatkowy tydzień.

Chłopak Justyny Żak z Big Brothera, Paweł, opowiedział o swoich operacjach plastycznych mamy zdjęcie PRZED

Mimo wszystko samą relacją Pawła i Justyny są zaniepokojeni fani. W Internecie krąży film, na którym widać, że chłopak Juszes popycha ją, a ona upada. Sytuację można było zobaczyć na streamie i został on nagrany przez TeleMagazyn – można go zobaczyć po tym linkiem: Paweł popchnął Justynę? Kamery zarejestrowały, jak Juszes upada!

Komentujący zwracają również uwagę na fakt, że mimo iż Paweł był zaledwie tydzień w programie kilka razy zdążył zrobić dziewczynie sceny zazdrości. W konsekwencji Justyna musiała kilka razy prosić go o wybaczenie i obiecywać mu, że nigdy więcej tak nie zrobi.

Nie wiadomo, jak wygląda ich relacja naprawdę – w programie wiele czynników mogło sprawić, że obydwoje nie zachowywali się naturalnie. W Big Brother Nocą – psychoterapeutka Maja Herman i psychoterapeutka par Katarzyna Kucewicz wypowiedziały się na temat ich relacji na podstawie tego, co widzieliśmy w programie:

Wydaje mi się, że Justyna zaczęła się zachowywać zupełnie inaczej. To jest praktycznie dziewczyna nie do poznania. To bardzo pokazuje, jak relacja z partnerem może zaburzyć nasze funkcjonowanie. Jak my potrafimy być inni kiedy jesteśmy w związku. To jest zupełnie inna dziewczyna, którą my poznaliśmy, którą poznali uczestnicy. To, co teraz ma miejsce, to jest niestety efekt trudności w tej relacji. Tak bym powiedziała delikatnie – powiedziała Katrzyna Kucewicz.

Małgorzata Ohme nie raz przyznała, że osobowość Justyny jest jej najbliższa i bardzo jej kibicowała. Prowadząca dopytywała o relację Pawła i Justyny:

Ale trudności powodowanej zachowaniem Pawła? Trudności wynikającej z jakości tej relacji? Było tak, że widzieliśmy Justynę jako silną waleczną, dziewczynę. (…) A nagle wszedł Paweł i właściwie z dnia na dzień stała się płaczliwą, odizolowaną, zalęknioną, taką małą dziewczynką bym powiedziała. Co takiego się wydarzyło?

Ja myślę, że ten związek wygląda tak, jak go widzimy, czyli jest zmienny, chwiejny. Ewidentnie jest tu jedna osoba, która dominuje i rządzi i druga osoba, która cały czas próbuje się w tym związku dostosować – odpowiedziała psychoterapeutka par.

Mam wrażenie, że to widać, że Justyna cały czas zabiega o Pawła. Justyna jest osobą, która kocha, a Paweł daje się kochać – dodaje. 

Chłopak Justyny Żak z Big Brothera ją zostawił? W komentarzach na Instagramie BURZA; w końcu ODPOWIEDZIAŁ

Zgadzacie się z tym, co mówiły psychoterapeutki?

Screen TVN7 Big Brother

Sonda

poll-violet

Komu najbardziej kibicujesz w programie Big Brother?

1

Kasi

2

Radkowi

3

Igorowi

4

Madzi

5

Bartkowi

6

Olehowi

7

Izie

8

Magdzie