Reżyser życia znowu wzruszył widzów. Tym razem nagrał krótki film na swoim kanale na YouTubie z Wiktorią Gąsiewską i Sylwią Lipką w roli głównej.

Reżyser Życia – YouTube

Wiktoria Gąsiewska pokazała mamę – jest bardzo MŁODA

Jego najnowszym film nosi tytuł „PIGUŁKA STRACHU-HISTORIA PEWNEJ IMPREZY”.  Film oczywiście dotyczy pigułki gwałtu. Ofiarę zagrała Wiktoria Gąsiewska, która świetnie weszła w swoją rolę. Z kolei Sylwia Lipka zagrała dziewczynę przestępcy, która nie stoi naiwnie za partnerem, a doszukuje się prawdy i ostatecznie pomaga pokrzywdzonej.

Wiktoria Gąsiewska przeszła totalną metamorfozę. Wygląda jak Miley Cyrus! (FOTO)

Film okazał się kolejnym sukcesem Reżysera Życia. Już dzień po publikacji, film ma prawie milion wyświetleń. Internauci są wzruszeni historią:

  • Dobrze że poruszasz takie tematy. Mało co mówi się o takich rzeczach a powinno się wiedzieć jak postępować w takich sytuacjach. Pozdrawiam gorąco i czekam na kolejne produkcje
  • Genialny film. Brawa także dla aktorów. To dobrze że mówi się głośno o takich sprawach
  • Film pełnometrażowy z Twojej strony byłby złotem!
  • Piękny film, realistyczny, wzruszający i wzbudzający emocje Świetnie że Wiktoria Gąsiewska w nim zagrała – pokazała tym samym że jest nie tylko piękną ale i mądrą kobietą Na marginesie uważam że Wiktoria jest obecnie najpiękniejsza polską aktorką, tak ciekawej urody dawno nie widziałam
  • W swoich filmach poruszasz takie trudne tematy, daje to wiele do myślenia. Dziękuję ci za to

Reżyser Życia znany jest z tworzenia krótkometrażowych filmów dotyczących ważnych spraw społecznych. W jego filmach wzięły udział takie gwiazdy jak: Julia Wieniawa, Adam Woronowicz, Sylwester Wardęga, czy Marcin Mroczek. Poprzedni jego film „ZNIKAJĄCE DZIECI. NASTOLETNIA DEPRESJA” odbił się jeszcze większym echem, który ma już prawie 6 mln wyświetleń.

Uwaga! Bardzo wzruszający film – „Znikające dzieci”. Zagrały w nim: Anna Dereszowska, Roksana Węgiel i Wersow