Z jej dorobkiem artystycznym i finansowym Rihanna (31 l.) mogłaby śmiało w wieku 30 lat iść na emeryturę i mądrze inwestując żyć dostatnio do późnej starości. Riri nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Wciąż pracuje nad nowymi projektami, jej imperium biznesowe powięsza się z roku na rok.

Owłosiony tors i zarośnięte nogi w sukni w stylu Rihanny (ZDJĘCIA)

Gwiazda pracuje intensywnie – ostatnio we wpisie na Instagramie stwierdziła, że musi położyć większy nacisk na balans między życiem a pracą. Spodziewamy się więc większej ilości zdjęć z rajskich plaż Rihanną w bikini w roli głównej. Kto wie, może przyjdzie też pora na Rihannę w sukni ślubnej, a nawet z ciążowym brzuszkiem? W niedawnej rozmowie z Anną Wintour piosenkarka wcale nie protestowała, gdy padło pytanie o dziecko.

Na razie Riri wciąż pędzi ostro do przodu. Od czasu do czasu łapie oddech i – na przykład – spotyka się ze znajomymi na kolacji w miłym miejscu.

Rihanna planuje DZIECKO? Zobaczcie, jak zaregowała na pytanie Anny Wintour!

W piątek paparazzi spotkali Rihannę przed jedną z restauracji w Santa Monica. Gwiazda przyjechała na kolację ubrana od stóp do głów w rzeczy z domu mody Diora.

Kapelusz, sukienka, torebka i płaszcz – wszystko sygnowane logo marki.

Beyonce już nie jest królową kiczu – wygryzła ją Rihanna (ZDJĘCIA)

Ładnie czy kiczowato?

Rihanna, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum