Robert Janowski to polski piosenkarz i kompozytor. Wśród polskiej publiczności znany jest jako prezenter telewizyjny i radiowy. W latach 80. był wokalistą zespołów nowofalowych. Ogólnopolski rozgłos przyniósł mu program „Jaka to melodia”, z którego kilka lat temu odszedł. Aktualnie jest jurorem w znanej audycji telewizyjnej – „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prywatnie od 2013 roku jest w związku małżeńskim z Moniką Janowską.

Robert Janowski w ogniu krytyki! Zakpił z utworu Michała Szczygła

Robert Janowski komentuje plotki o kryzysie w swoim małżeństwie

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w związku Roberta i Moniki. Teraz para postanowiła rozprawić się z tymi spekulacjami i na Instagramie Janowskiego pojawiły się wspólne zdjęcia z małżonką oraz jego wyjaśnienia:

,,Chodź sobie narobimy zdjęć na zapas, bo znów mi napiszą, że mamy kryzys, kiedy nic nie publikujesz” wymyśliła Monika. No to sobie napstrykaliśmy, ale żadne z nas nie pomyślało, aby się przebrać do kolejnych ujęć i trochę poudawać, że to foty z różnych dni Nie nadajemy się do kłamstwa, ani w Social Mediach, ani w życiu.To podobno dobra cecha, chociaż coraz mniej popularna. My się tego trzymamy. Człowiek jest o wiele spokojniejszy, kiedy nie musi pamiętać, która wersja i komu jest sprzedawana.
Pogubić się można. – zaczął wpis.

Następnie podkreślił, że choć ich związek jest „niemedialny”, to o żadnym kryzysie nie może być mowy:

A zainteresowanym odpowiadamy, że kryzysu brak i się, póki co, na żaden nie zanosi. Nudnawa z nas para, taka niemedialna. Ale dobrze nam razem i z tym spokojem w sercu serdecznie Państwa pozdrawiamy

W komentarzach fani odetchnęli z ulgą:

  • A my takich was lubimy
  • Widząc wasze minki to oznacza, że jest u was super fajnie
  • I tak trzymać
  • Cudna para
  • Piękni, młodzi, zakochani

IG: jan.owski/

IG: jan.owski/

IG: jan.owski/

Robert Janowski gorzko o show-biznesie: „On nie istnieje”

pasekkozak