Rodzice Justina Biebera od początku jego narodzin nie byli ze sobą. Patricia Mallette została samotną matką w wieku 19 lat, jednak mogła liczyć na pomoc rodziców – dziadków Justina.

Rodzeństwo Justina Biebera

Tata Justina przez długi czas nie pomagał w wychowywaniu syna. Natomiast Jeremy Bieber szybko nadrobił stracony czas z synem, a Justin wybaczył mu lata młodości. Teraz piosenkarz ma lepszy kontakt z tatą niż z mamą!

View this post on Instagram

Throwback #father and son

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on

Jeremy Bieber razem z Justinem na czwórkę dzieci. Z Erin Wagner ma Jazmym Bieber (11 lat) i Jaxona Biebera ( 9l.). Z kolei rok temu wziął ślub z Chelsey Bieber – mają roczną córkę Bay.

Jeszcze kilka lat temu Justin spędzał z nim dużo czas i zabierał na wspólne wakacje. Później piosenkarz zerwał wizerunek grzecznego chłopca i zerwał kontakt z rodziną.

Przedstawiamy Państwa Bieber! Hailey podzieliła się oficjalnymi zdjęciami ze ślubu. Jej suknia – WOW!

Po ślubie Justin i Hailey wybrali się w rodzinne strony artysty do Kanady. Okazuje się, że jego rodzeństwo jest już naprawdę duże. Przede wszystkim Jazmyn Bieber, która ma już 11 lat i prowadzi kanał na YouTubie. Jaxon Bieber jeszcze podczas trasy „Bieleve” był noszony na rękach Justina, a dzisiaj to już wysoki 9-latek. Piosenkarz pochwalił się, że mógł z młodszym bratem pojeździć na deskorolce – największe hobby Biebera.

LUKSUSOWE mieszkanie Justina Biebera

16 sierpnia 2018 roku urodziło się trzecie rodzeństwo Justina Biebera – Bay Bieber.

View this post on Instagram

@baybieber

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber i Hailey na pierwszej randce po ślubie – muzyk wykonał wobec żony niestosowny GEST (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

Dad and son date

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on