Jamie Foxx, hollywoodzki aktor i laureat Oscara, nadal przebywa w szpitalu po niedawnej komplikacji zdrowotnej, która zaniepokoiła całe Hollywood. Według doniesień, aktor musiał zostać reanimowany po epizodzie, którego jego rodzina nie chce ujawniać.

Katie Holmes rzucona przez Jamie Foxxa! Dlaczego to zrobił?

Stan zdrowia Jamiego Foxxa

Wszystko wskazuje na możliwy problem z mózgiem, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Wiadomo jedynie, że dziennikarze z Radar Online rozmawiali bezpośrednio z jednym ze źródeł Jamiego Foxxa na temat jego aktualnego stanu zdrowia. Oczekiwania są mieszane w kwestii jego zdrowia, ponieważ nadal pozostaje w obserwacji w szpitalu.

Mimo że rzecznicy aktora twierdzą, że jest w porządku, wciąż pozostaje kwestia tego, że Foxx nie opuścił jeszcze szpitala. Źródło, które przekazało informacje, sugeruje, że jego rodzina może nawet rozważać sytuację „najgorszego scenariusza”.

W zeszłym tygodniu stan Jamiego miał się poprawić, a źródła twierdzą, że lekarze wykonują więcej testów przed pozwalaniem mu na opuszczenie szpitala i zalecili mu „utrzymywanie niskiego poziomu stresu”.

Jamie Foxx NADAL przebywa w szpitalu po „medycznej komplikacji”

„Jamie jest stabilny i nie jest w stanie zagrożenia życiu teraz” – powiedział informator dla magazynu People. „Lekarze wykonują więcej testów i chcą być całkowicie pewni, że będzie w porządku, zanim pozwolą mu opuścić szpital”.

On miał dużo szczęścia, że otrzymał takie leczenie – powiedział informator. Jego przyjaciele i rodzina mają nadzieję na najlepsze, ale przygotowują się na najgorsze!

Rodzina odmówiła udzielania jakichkolwiek szczegółów na temat tego, co naprawdę się dzieje z Foxxem.

Jamie Foxx na ściacne

Jamie Foxx/fot. Forum